300 TL SSD önerisi

Hayır, kötü bir SSD.

Gigabyte'nin bu SSD'sini kullanıyorum.

Hamza ensar sağlam'ın göndermiş olduğu iletideki PNY markalı SSD'yi satın alabilirsiniz, onun yerine başka SSD düşünecekseniz de bu SSD'yi alternatifler arasında bulundurabilirsiniz.

Hocam o SSD'i nasıl buldunuz 2 saattir arıyorum daha ucuzu var mı diye.

Hocam kardeşime aldım aynısını. Alalı 1 yıl oluyor halen bir problem yaşamadık. Hızında hiçbir düşüş gerçekleşmedi. Şahsen ben tavsiye ederim gerek malzeme kalitesi gerek performansı çok memnun etti bizi.

Sende sorun çıkarmamış. Bu çöp olduğu gerçeğini değiştirmez. Küçük bir araştırmayla ne olduğu anlaşılır zaten.

James Donkey SSD Almayın Aldırtmayın! | Technopat Sosyal https://www.technopat.net/sosyal/so...-ssd-almayin-aldirtmayin.1134012/post-7672328

@franzlizst bu bütçede PNY CS900 dışında hiçbir SSD alınmaz. Gigabyte veya JD alma büyük ihtimalle pişman olursun.

Konu 'James Donkey SSD almayın aldırtmayın!' James Donkey SSD Almayın Aldırtmayın!

Ben de eski bir sisteme taktım. Şanslıymışım demek ki. Ne kadar çok problem çıkarmış insanlara.

Bu SSD'yi yakın bir arkadaşım almıştı kısa süre önce. O gayet memnundu. Sanırım önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı