300 TL SSD önerisi

Ben de eski bir sisteme taktım. Şanslıymışım demek ki. Ne kadar çok problem çıkarmış insanlara.

Bu SSD'yi yakın bir arkadaşım almıştı kısa süre önce. O gayet memnundu. Sanırım önerebilirim.

Sen biraz şansızsın galiba. Bu ondan daha kötü😀

Konu 'ADATA SU650 240GB alınır mı? 240 GB SSD önerisi' ADATA SU650 240GB alınır mı? 240 GB SSD önerisi

Hocam linkini eklediğiniz konuda bir kişi arıza bildirmiş. Hatta tavsiye edip pişman etmez diyenler de var. Ama dediğiniz gibi sanırım tüm şansımı SSD üzerinde harcamışım. Bu da hayatımın neden düzgün ilerlemediğini açıklıyor 😀

Onlarca konu var başka. Dikkat etmek lazım.

Ben de eski bir sisteme taktım. Şanslıymışım demek ki. Ne kadar çok problem çıkarmış insanlara.

Bu SSD'yi yakın bir arkadaşım almıştı kısa süre önce. O gayet memnundu. Sanırım önerebilirim.
Bu da kronik sorunlu.

Adata SSD'lere kronik sorunlu diyenleri görmüştüm.
@franzlizst bu bütçede PNY CS900 dışında hiçbir SSD alınmaz. Gigabyte veya JD alma büyük ihtimalle pişman olursun.

Konu 'James Donkey SSD almayın aldırtmayın!' James Donkey SSD Almayın Aldırtmayın!

Yüksek ihtimal PNY CS900 alacağım. İlgili olan herkese çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı