300 TL SSD Tavsiyesi

Düşündüğüm gibi bu SSD'yi anakarta bağlayabiliyorum sanırım. Atılan SSD'lere baktım. Adata adlı markayı daha önce duymadığım için kafamdan eledim ama bilmiyorum fikrim değişebilir. Kingston'ın ise benim attığım okuma yazma hızlarından daha aşağıda olduğunu gördüm. Fikrim hala Sandisk'te sanırım.

Düşündüğüm gibi bu SSD'yi anakarta bağlayabiliyorum sanırım. Atılan SSD'lere baktım. Adata adlı markayı daha önce duymadığım için kafamdan eledim ama bilmiyorum fikrim değişebilir. Kingston'ın ise benim attığım okuma yazma hızlarından daha aşağıda olduğunu gördüm. Fikrim hala Sandisk'te sanırım.
Adata kaliteli bir markadır ama. Forumda kullanan ve memnun kalan sayısı bir hayli fazla.

Adata kaliteli bir markadır ama. Forumda kullanan ve memnun kalan sayısı bir hayli fazla.
Önerildiğine göre muhtemelen kaliteli bir marka diye düşünmüştüm ancak hızları arasındaki fark gözüme çarptı. Paylaştığım SSD'den daha mı iyi sizce? Bilgim pek yok SSD'ler konusunda çünkü ve birkaç gün içinde alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı