300 TL USB Wi-Fi önerisi

BestOfFadeleS

Picopat
Daha fazla  
200 ile 400 arası bir USB Wi-Fi lazım kasaya takmaya Windows 10 kullanıyorum, kablo çekemiyorum çünkü modem salonda USB Wi-Fi salona kadar çekmeli 400'ü geçmezse iyi olur :)

Win 8 destekliyor 10 gibi bir şey yazmıyor sitesinde ayrıca bütçeyi aşıyor.

Bu da Windows 7'ye kadar galiba.

H

Hocam bunun yerine AC1200 Wi-Fi 5 bir tane var fakat markası vs. yok. Sizce alınabilir mi?

Markası Dual band güzele benziyor detaylı bilgi lazım duvar arkası çekebilir mi ne kadar uzağı çeker salona kadar çekermi vs.

Win 8 destekliyor 10 gibi bir şey yazmıyor sitesinde ayrıca bütçeyi aşıyor.

Bu da Windows 7'ye kadar galiba.

Markası Dual band güzele benziyor detaylı bilgi lazım duvar arkası çekebilir mi ne kadar uzağı çeker salona kadar çekermi vs.

Markasiz urune para vermenizi onermem, burada TP-Link dururken.

Markasiz urune para vermenizi onermem, burada TP-Link dururken.

Tak çalıştır doğru mudur? Kasanın arka kısmına takmayı düşünüyorum bir sorun olur mu fazla büyük gözüküyor.

Eki Görüntüle 2153038

:) galiba sizi uğraştıracağım.

Şöyle bir video buldum eski ama ürün fiyatı 350-400 arası:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galiba bu ürünü alacağım :)

Son düzenleme:
Tak çalıştır doğru mudur? Kasanın arka kısmına takmayı düşünüyorum bir sorun olur mu fazla büyük gözüküyor.

Eki Görüntüle 2153038

:) galiba sizi uğraştıracağım.

Şöyle bir video buldum eski ama ürün fiyatı 350-400 arası:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galiba bu ürünü alacağım :)
Alabilirsiniz hocam arastirmasini yaptiysaniz.

Geri
Yukarı