300 TL VDSL Modem Tavsiyesi

omerkandemir

Kilopat
Yer
Chicago
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Vector GP66 (12UHSO-673)
Meslek
Lisans Öğrencisi
Selamlar dostlarım, TurkNet'e geçmiş bulunmaktayım. Maksimum 300 TL fiyatla alınabilecek en iyi VDSL modem tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kullanım önceliğiniz nelerdir ? Ben modem konusunda, en nihayetinde fiber değil, diyerek idarelik ürünler tercih ederim genelde. Maksimum 100 megabit görecekseniz sağlayıcının verdiği kalitenin bir üstü modemlerin hepsi işinizi görecektir.

Daha önce kullandığım için, uygun fiyatlı ikinci el veya sıfır bir Asus DSL modem öneririm. Model fark etmez.

Hocam kullanım önceliğiniz nelerdir ? Ben modem konusunda, en nihayetinde fiber değil, diyerek idarelik ürünler tercih ederim genelde. Maksimum 100 megabit görecekseniz sağlayıcının verdiği kalitenin bir üstü modemlerin hepsi işinizi görecektir.

Daha önce kullandığım için, uygun fiyatlı ikinci el veya sıfır bir Asus DSL modem öneririm. Model fark etmez.
Hocam selamlar ev ahalisi genelde cep telefonundan youtube falan takılıyor. Ben PS5 Wifi ile bağlıyorum Kasamı ethernet ile bağlıyorum. altyapım maksimum 100 mbs destekliyor

şu modem can sıkar mı acaba?

Asus'un modemleri berbat hocam.

Valla, bana göre arkadaş Let Go'dan 75-100 tl bandında "herhangi" bir DSL modem alsa işini fazlasıyla görür. Ben yıllardır kullanıyorum, ki bir değil iki değil. :) Zamanında modelini hatırlamadığım sırf çift antenli belki wifisi daha iyi çeker diye Asus DSL modem kullandım. Nitekim tahmin ettiğim gibi oldu ve sorun yaşamadım, onu da ikinci el 150 liraya almıştım.

Benimki de sadece bir öneri. Ama siz pek bir emin konuşuyorsunuz, o halde Keenetic olsun.

Hocam selamlar ev ahalisi genelde cep telefonundan youtube falan takılıyor. Ben PS5 Wifi ile bağlıyorum Kasamı ethernet ile bağlıyorum. altyapım maksimum 100 mbs destekliyor

Şu modem can sıkar mı acaba?
Türk Telekom'un verdikleri modem🤢 Kesinlikle fiyatını haketmiyor hocam.

Son düzenleme:
Türk Telekom'un verdikleri modem🤢 Kesinlikle fiyatını haketmiyor hocam.

Sanırım şu modeli alacağım, teşekkür ederim.

Sanırım şu modeli alacağım, teşekkür ederim.

Güzel bir seçim olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı