300 TL'ye F/P Anakart Tavsiyesi

Hüseyin35%

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Biyomedikal Teknisyeni
Arkadaşlar eski kasamı yenileme planım var ve ilk önce anakarttan başlıyacağım. Malesef internette çok fazla seçenek var ve ben karasız kaldım. Uzun süre kullanıcağım için beni yarı yolda bırakmaması lazım ve Kesinlikle OC Açık olması lazım. Oyun bilgisayarı yapmayı planlıyorum fakat bütçem az ve oyunlarıda orta seviyede oynuyacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tam bütçeni belirt. Ona göre sistem oluşturalım. Fiyat performans olarak en iyi ikili G3258 Asus H81m-Plus diyebilirim.

Tam bütçeni belirt. Ona göre sistem oluşturalım. Fiyat performans olarak en iyi ikili G3258 Asus H81m-Plus diyebilirim.
G3258 stoklarda kalmadı malesef.

Arkadaşlar eski kasamı yenileme planım var ve ilk önce anakarttan başlıyacağım. Malesef internette çok fazla seçenek var ve ben karasız kaldım. Uzun süre kullanıcağım için beni yarı yolda bırakmaması lazım ve Kesinlikle OC Açık olması lazım. Oyun bilgisayarı yapmayı planlıyorum fakat bütçem az ve oyunlarıda orta seviyede oynuyacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçeni belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Mevcut anakartı 2. el parça alan bi yere satabilirsem 250 tl. Satamazsam taksitle alıcam o zamanda 300 tl maxsimum.

AMD Konusunda malesef hiç iyi yorumlar görmedim. Bu arada sadece anakart için 300 tl bütçe.

Anakartı aldığım zaman zamanla önce işlemci sonrada ekran kartını alıcam. Elimde ssd hard disk falan var fakat sistem biraz eski malesef.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı