300 TL'ye kadar kablosuz kulaklık tavsiyesi

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
Esenlikler. en fazla 300 TL'ye kadar kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum. Aşağıdaki şartları karşılaması yeterli olacaktır:
  • Çok fazla müzik dinlerim, ses kalitesi en önemli özellik. Arka planda cızırtı vb. olmamalı.
  • Uzun süre kullanacağım için şarjı hızlı bitmemeli, tek seferde 4-5 saat kullanılabilmeli.
  • uyumluluk problemi olmamalı. (telefon: Huawei P20 Lite)
  • Yürüyüş yaparken, yolculuklarda da kullanacağım. kulağa oturmalı ve kötü durmamalı.

Aşağıdaki ürünleri düşünüyorum. Bunların haricinde önerileriniz varsa da iletebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 ay Haylou T15 kullandim ve su anda da QCY T13 kullaniyorum.

T13
  • Bass daha iyi genelde.
  • Sarj suresi 8 saat denmis. Test etmedim ama uzun gidiyor.
  • Sahne az farkla daha genis ve sesleri daha iyi ayirt ediyorsunuz.
  • T15'in aksine kutusu cok daha hafif, tasirken rahat ediyorsunuz.

T13'te tiz seslerde cok hafif takirti var gibi hissediyorum bazen, sarki yuzunden de olabilir. Sol kulaklikta hissediyorum daha cok.
Silikonlari da yumusak degil, kulagimi acitiyordu. HTC kirmizi uclarindan taktim, mis gibi oldu.

T15
  • Ses genel olarak daha dengeli geldi bana. Kalitede cok fark yok aslinda, T13'e de alistim kisa surede.
  • Silikonlari daha yumusak ve rahat.
  • Tizler de sanki daha temiz geliyor gibi.
  • Powerbank ozelligi var, kritik anlarda hayat kurtarir.

T15'in batarya suresi 3 saat civarinda, az gelebilir.

Genel olarak T13, T15'ten daha iyi diyebilirim, bu fiyata da tavsiye ederim. Su an Hepsiburada'da 269 TL.

Bu arada QCY T5 de kullandim. 1 sarkiyi bitirmeden kutusuna koyup iade ettim, sesi rezaletti bu ikisine gore.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı