300 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
300

BerkayBeyy

Centipat
Arkadaşlar merhaba mekanik klavye almak istiyorum. Red Switch ve bilek desteği olsun istiyorum fakat Gamepower olmazsa sevinirim çok sikayet varmış.
Bu klavyeyi önerıyorlar fakat hem Blue Switch hem bilek desteği yok. Olmadı bunu alacağım. Trust gtx 890 red switch fakat 300 liraya bulamadım.

Philips SPK8614.
Dediğiniz özelliklerde alabileceğiniz en mantıklı tercihlerden biri olacaktır hocam.
Bütçenizin çok az üzerinde ama kesinlikle pişman etmez.

Arkadaşlar merhaba mekanik klavye almak istiyorum. Red Switch ve bilek desteği olsun istiyorum fakat Gamepower olmazsa sevinirim çok sikayet varmış.
Bu klavyeyi önerıyorlar fakat hem Blue Switch hem bilek desteği yok. Olmadı bunu alacağım. Trust GTX 890 Red Switch fakat 300 liraya bulamadım.

Bloody B640 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alın hocam ya da G213

Attığınız ürün güzeldir, öneririm. Tabii red switch olmaması sıkıntı. GXT890 dışında red switch düzgün bir ürün yok, gerçi GXT890'ın da tuş soyulma sorunları var.

ü

Alabileceğiniz en mantıklı ürün bu. Kazıma Türkçe tuşlar ve bilek desteği var. Bilek desteği de mevcut. Switchler giriş seviyesi ama iş görecektir

Philips spk8614.
Dediğiniz özelliklerde alabileceğiniz en mantıklı tercihlerden biri olacaktır hocam.
Bütçenizin çok az üzerinde ama kesinlikle pişman etmez.

Çin'den alıp marka basılan fason mal, alınmaz.

Geri
Yukarı