300 TL'ye kadar mouse pad önerisi

BeeKayTee01

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Amazon'dan, Hepsiburada'dan, Trendyol'dan ucuza (250-300TL) bir mouse pad almak istiyorum. Ne almalıyım, link atar mısınız? Ayrıca Mouse'um Razer DeathAdder V2 Pro HyperSpeed.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan, Hepsiburada'dan, Trendyol'dan ucuza (250-300TL) bir mouse pad almak istiyorum. Ne almalıyım, link atar mısınız? Ayrıca Mouse'um Razer DeathAdder V2 Pro HyperSpeed.

Bu fiyata alabileceğin oyun için en iyi seçeneklerden biri SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Klassegear ürünlerine bakabilirsiniz.

Kalitesiz mikro dokuma kumaş vaxee ve diğer markaların taklit çakması güncel fiyatını hak etmyior ve arkadaş 300 400 bütçem varmış klasse alamaz susun.

Bu fiyata alabileceğin oyun için en iyi seçeneklerden biri SteelSeries Qck Large Mouse Pad Gaming Oyuncu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kalitesiz mikro dokuma kumaş vaxee ve diğer markaların taklit çakması güncel fiyatını hak etmyior ve arkadaş 300 400 bütçem varmış klasse alamaz susun.

Reis o bir tık küçük olduğu için pek düşünmüyorum öyle kare mousepadlar. 90x40 veya 70x30 mousepadlar öneremez misin ve bu klassegear kötü mü o kadar.

Klassegear ürünlerine bakabilirsiniz.

Kaliteli mi?

Simsiyah almayı düşünüyorum ama klavyem https://www.amazon.com.tr/Redragon-K617-klavyesi-yazılımını-destekler/dp/B09BVCVTBC?th=1 bu ve üstündeki tuşların hepsini değiştirip siyah yaptım mouseum da siyah sadece klavyemin kenarları sırıtıyor bir tık sizce ne yapmalıyım beyaz mı almalıyım siyah mı? Veya tuşları orijinaline mi döndüreyim bilmiyorum.

Simsiyah almayı düşünüyorum ama klavyem https://www.amazon.com.tr/Redragon-K617-klavyesi-yazılımını-destekler/dp/B09BVCVTBC?th=1 bu ve üstündeki tuşların hepsini değiştirip siyah yaptım farem da siyah sadece klavyemin kenarları sırıtıyor bir tık sizce ne yapmalıyım beyaz mı almalıyım siyah mı? Veya tuşları orijinaline mi döndüreyim bilmiyorum.

Bende bu klavyden almayı pılanlıyorum, ince hesapta uyguna buldum tavsiye eder misin? Ayrıca beyaz al çok yakışır.( takıntın yoksa bunu da alabilirsin Amazon.com.tr)

Yeni konular

Geri
Yukarı