300 TL'ye Klavye ve Mouse Önerisi

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem topluyorum bu yüzden elimde bulunan Microsoft marka mouse ve mekanik hisli Everest klavyeyi değiştimek istiyorum. Klavyede rahat yazamıyorum onu kesinlikle değiştirmem gerek, mouse ise bildiğimiz kablosuz ofis mouseu ben daha oyun odaklı olmasını istiyorum. Madem oyun bilgisayarı topluyoruz hepsi oyun odaklı olsun :) İkisine ayıracak toplam bütçem 200 - 300 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse olarak Bloody a90'na bakabilirsiniz. 1 senedir kullanıyorum ve hiç bir şikayetim yok. Klavye konusunda malesef yardımcı olamayacağım.

Masterkeys Lite L Combo seti hem bütçenize uygun, hemde memnun kalacağınız bir set. Klavye neredeyse tüm kullanıcılar tarafından tavsiye ediliyor. Mouse ise orta seviye bir ürün. Memnun edecektir.

Masterkesy Lite Combo modelindeki fare bence orta seviye bir ürün değil. Orta seviyedeki farelere bakınca bu fareden çok daha iyi olduğunu göreibliyoruz. Alt seviye bir fare, kabul etmek gerek. Klavyesine önem verilen bir set. Klavye çok iyi, onun hakkını yiyemem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı