300 TL'ye Klavye ve Mouse Önerisi

Steelseries Rival 100 + Steelseries mousepad 149 TL alayım mı?

• Al

Oy: 4 50,0%
  • Alma

Oy: 4 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    8

mustafamert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 300 TL bütçem var klavye ve mouse alacağım. 149 TL'ye Steelseries Rival 100 + Mousepad buldum. Onu almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Masterkeys Lite L klavye ile Corsair Harpoon, G102 farelerinden biri tercih edilebilir. Benim tercihim Corsair Harpoon olurdu. Klavyeyi zaten kullanıyorum. Her ikisinin de incelemesini de yapmıştım, gayet güzel ürünler.

Alındı: Corsair Harpoon Mouse

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masterkeys Lite L klavye ile Corsair Harpoon, G102 farelerinden biri tercih edilebilir. Benim tercihim Corsair Harpoon olurdu. Klavyeyi zaten kullanıyorum. Her ikisinin de incelemesini de yapmıştım, gayet güzel ürünler.

Alındı: Corsair Harpoon Mouse

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rival 100 vs G402 dersek @Akif ?

Klavye olarak Cooler Master Masterkeys Lite L ye karar verdim. 125 TL'ye mouse bakıyorum. Harpoon konusunda kararsızım. Başka öneriniz var mıdır G102 ve Harpoon dışında @Akif

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı