300 TL'ye oyuncu klavyesi önerisi

Peder Finger

Kilopat
Maksimum 300 TL'ye kadar çıkabilirim. 300'e çok yakın olmazsa, fiyat/performans olursa memnun olurum, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 300 TL'ye kadar çıkabilirim. 300'e çok yakın olmazsa, fiyat/performans olursa memnun olurum, önerilerinizi bekliyorum.
Ön yargılı olma,testlerini izle,driveri üzerinden çok özelleştirmesi var.

Ön yargılı olma,testlerini izle,driveri üzerinden çok özelleştirmesi var.
Bilek desteğini söylemeyi unutmuşum. Fiyatda bu civarlarda olmazsa 150 - 200 maksimum 300'e çıkabilirim ama kaliteli olursa. Bu yüzden bu klavyeyi eliyorum.

PUBG , CS:GO vs. makro olması önemli arada bir makro gerektiren oyunlara giriyorum. Mekanik olabilir ama fazla ses çıkarmasın ben duyayım yeterli.
O zaman red switchli bir mekanik klavye bakman gerekecektir ben biraz bakınıp san link atayım.
O zaman red switchli bir mekanik klavye bakman gerekecektir ben biraz bakınıp san link atayım.
Philips Spk8614 Gökkuşağı Aydınlatmalaı Mekanik Klavye TÜRKÇE GAMİNG KLAVYE PROFESYONEL KLAVYE Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Bu klavye çok ses çıkarır onun disinda mükemmel bir klavye malzeme kalitesi falan çok iyi inceleme videolarını izleyebilirsin (ses testide var) eğer sesi çok diyorsan biraz daha bakınayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı