300 TL'ye oyuncu klavyesi önerisi

Cidden 8 yıllık G105'i mi önerdin? Ona vereceği parayla G213 alabiliyor zaten, ucuz olsa düşünülebilirdi.

Arkadaş ısrarla makrolu bir klavye istediğini belirtmiş ve ben G213'te herhangi bir makro tuşu göremiyorum.
Bir tane bu varda fiyatı sizi aşıyor.Hem makrolu hem bilek destekli.

Bütçe arttırabilirsen bunu alabilirsin. Bir kere test etme şansım olmuştu ve cidden güzel bir klavye.

Arkadaş ısrarla makrolu bir klavye istediğini belirtmiş ve ben G213'te herhangi bir makro tuşu göremiyorum.

Bütçe arttırabilirsen bunu alabilirsin. Bir kere test etme şansım olmuştu ve cidden güzel bir klavye.
Olabilir aslında ama yani bütçeyi aşmamasını isteme sebebim liseliyim ve harçlık biriktirerek oyuncu seti dizmeye çalışıyorum. Şuan da eksik olan fare (SS M600) ve klavye var onun dışında bir mouse pad düşünüyorum ama 100 TL verilir mi (SS Marka QCK+) bilmiyorum yani :)

Olabilir aslında ama yani bütçeyi aşmamasını isteme sebebim liseliyim ve harçlık biriktirerek oyuncu seti dizmeye çalışıyorum. Şuan da eksik olan fare (SS M600) ve klavye var onun dışında bir mouse pad düşünüyorum ama 100 TL verilir mi (SS Marka QCK+) bilmiyorum yani :)

Eğer çok FPS oyunu oynuyorsan Mousepad'a 100 TL vermek değer.

Eğer çok FPS oyunu oynuyorsan Mousepad'a 100 TL vermek değer.
Şuan ki bulunduğumuz yerde internet bağlantısı yok 1,5 yıldır döşemediler alt yapısı yok. Bundan önce çok oynuyordum. CS:GO , PUBG gibi oyunları fakat işte taşındık burada bir tek PUBG MOBİLE ve PUBG LİTE oynayabiliyorum. ( Telefon netiyle )

Para biriktirme açısından sıkıntım yok, uzun süreli biriktirme yapabilirim. Makrolu bilek destekli ve tuşları düzgün ( Görünüş bakımından ) iyi bir klavye arıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı