300 TL'ye Rust alınır mı?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce 300 TL'ye Rust alınır mı?
Beraber oynayacak arkadaşım yok, ama Steam dolar.
Olduğu zaman hiç alamam, sizce alınır mı?

Oyunun yurt dışı fiyatı $39,99. Eğer bize tam fiyat çekerlerse aşağı yukarı ₺1.200 olacaktır. Tam fiyat çekmeyip MENA-USD'ye göre fiyat biçseler dahi ₺309,00'den daha pahalı olacaktır. İlerideki fiyatını düşünürsek alınabilir.

Tek başına pek keyifli olacağını düşünmüyorum. Oynanır elbette ama Rust bir ekip oyunu. Şöyle toparlayayım, Rust ₺309,00'ye alınır ama tek başınaysan alınmaz. Ekibin varsa yüzlerce saat oynanacak bir oyun, her türlü parasını karşılar o yönden.

Ben çok oynamak istediğim için aldım ama adamlar rahat bırakmıyor ki gelişesin :D Sinir olup silmeyeceksen al ama ben 2 saatten sonra dayanamayıp sildim, saati de aştığımdan elimde kaldı belki bir gün oynarım.

Boş vakitlerde oynarım diye.
Aslında Rust öyle boş vakitlerde girip 1-2 saat takılayım diyeceğiniz bir oyun değil. Oynayacaksan devamlı oynaman gerekiyor ve ciddi vakit ayırmak gerekiyor eğer emek sunucularında oynayacaksan. Bir de tek başınaysan sarmaz bence. Başka bir şeyler al.

Aslında Rust öyle boş vakitlerde girip 1-2 saat takılayım diyeceğiniz bir oyun değil. Oynayacaksan devamlı oynaman gerekiyor ve ciddi vakit ayırmak gerekiyor eğer emek sunucularında oynayacaksan. Bir de tek başınaysan sarmaz bence. Başka bir şeyler al.

Ne alabilirim ki 300 TL'ye. Öneriniz varsa buyurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı