Rust 308 TL'ye alınır mı?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,

Screenshot_20231110_160305_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Sepetten Rust çıkarsam mı bilemedim.
Deli gibi Rust oynayan oyuna hayatını adamış bir arkadaşım var. Benden oyunu almamı istiyordu sürekli bende bu tarz oyunları seviyorum ancak tek oynar mıyım bilemedim. Arkadaşımla oynayacağız ama benim oynadığım sunucudaki adamların 1000 kusür saati var eğer oynayamazsan seni klandan çıkarırım diyor. Tek başıma oynasam bile sarar mı? Sepetten çıkarıp başka oyun tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekip var ise oynanır. Tek oynanmaz hem çok sıkılırsın hem de gelişmen zor olur sen ağaç kasarken ekip arkadaşları silahlara geçmiş olacak. Arkadaş varsa oynanır ama.

Ekip var ise oynanır. Tek oynanmaz hem çok sıkılırsın hem de gelişmen zor olur sen ağaç kasarken ekip arkadaşları silahlara geçmiş olacak. Arkadaş varsa oynanır ama.
Uzun süredir almak istediğim bir oyun. Baya büyük bir ekip var ancak oynadıkları sunucu baya zormuş eğer oynayamazsam ekipten atarmış.

Uzun süredir almak istediğim bir oyun. Baya büyük bir ekip var ancak oynadıkları sunucu baya zormuş eğer oynayamazsam ekipten atarmış.
Yani daha yeni olduğundan hemen atmazlar gibi de sen bilirsin. Başka ekip de bulabilirsin kendine. 3x 5x sunucular var onlara girebilirsin mesela taş kastığında 10 tane geliyorsa sana 30 50 tane taş geliyor gibi düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı