300 TL'ye sevmediğin partiye oy verir misin?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 98
  • Görüntüleme 5B

300 TL'ye sevmediğiniz partiye oy atar mısınız?

• Atarım.

• Atmam.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Selamlar, size gelip 300 TL verseler ve sevmediğin bir partinin adını söyleyip buna oy atacaksın deseler kabul eder misin? Kabul ettiğiniz takdirde atmama gibi şansınız yok.

Me: Atarım.

Not: Lütfen ankete katılın.

300TL paraya geleceğimi satacağımı düşünüyorsa, neyse süprizbozan nasıl yapılır bilmiyorum.

Böyle yapılıyormuş:D

Son düzenleme:
300 TL nedir arkadaş? Ben o paraya bırak kendimi ya da oyumu satmayı, sakal kıllarımı satmam. Onu 300,000 £ (GBP) yaparsan her partiye oy atarım. Zaten yakında büyük ihtimalle İngiltere'ye yerleşeceğim, bu parayı şu anda oradaki hesabıma ekler daha iyi bir ev ve yaşam standardına sahip olarak çalışmaya başlarım. Gerçi Molesey diye köy sayılacak yerde ne kadar iyi yaşanır orası da ayrı konu ama neyse.

300 bin GBP verecek herkes beni satın alabilir, taliplerimi bekliyorum. :D

Fiyatta indirime gidiyorum, 100,000 GBP'ye de fitim.

Son düzenleme:
300 TL nedir arkadaş? Ben o paraya bırak kendimi ya da oyumu satmayı, sakal kıllarımı satmam. Onu 300, 000 £ (GBP) yaparsan her partiye oy atarım. Zaten yakında büyük ihtimalle İngiltere'ye yerleşeceğim, bu parayı şu anda oradaki hesabıma ekler daha iyi bir ev ve yaşam standardına sahip olarak çalışmaya başlarım. Gerçi Molesey diye köy sayılacak yerde ne kadar iyi yaşanır orası da ayrı konu ama neyse.

300 bin GBP verecek herkes beni satın alabilir, taliplerimi bekliyorum. :D

Adam vazgeçti şu an😃

Geri
Yukarı