300 TL'ye termal macun önerisi

Birkaç bilgisayara sürücekseniz önerim kesinlikle maxtor olur.
Tek bir bilgisayar için sürücekseniz yüreğiniz varsa sıvı metal eğer diyosanız ben uğraşamam thermall grizzly Kryonaut alın.

Birkaç bilgisayara sürücekseniz önerim kesinlikle maxtor olur.
Tek bir bilgisayar için sürücekseniz yüreğiniz varsa sıvı metal eğer diyosanız ben uğraşamam thermall grizzly Kryonaut alın.
Sıvı metal için uygun parçalara sahip olmalı gelişi güzel sürülmez.

Bu ikisi arasında kaldım. Bir yardımcı olur musunuz tekrar :)

MX4 gibi macunu Thermal Grizzly ile aynı seçeneklere koymak hakarettir bence. Thermal Grizzly.

MX4 gibi macunu Thermal Grizzly ile aynı seçeneklere koymak hakarettir bence. Thermal Grizzly.

Arctic MX-4 8gr 8.5W/mK
Thermal Grizzly Kryonaut 1gr 12.5W/mk

İkisi arasında eğer sadece 1 bilgisayar için kullanılacaksa Thermal Grizzly daha mantıklı.

Biri 1 gr diğeri 8 gr indirim yapmış Teknobiyotik. Film izleyip CS 1.6 oynuyorum. Ara ara CS:GO giriyorum. En mantıklısı hangisi ? 1 gr olanı alsam ne kadar idare eder ?

Biri 1 gr diğeri 8 gr indirim yapmış Teknobiyotik. Film izleyip CS 1.6 oynuyorum. Ara ara CS:GO giriyorum. En mantıklısı hangisi? 1 gr olanı alsam ne kadar idare eder?

Bunları yapıyorsanız gerek yok bu kadar bütçe vermenize. MX4 macunundan biraz daha iyi ve 10gr.

MX-4'e 230 lira verilmez. Thermal Grizzly Kryonaut daha iyi ondan.

Bunları yapıyorsanız gerek yok bu kadar bütçe vermenize. MX4 macunundan biraz daha iyi ve 10gr.
Bu da iyi seçenek olur.

Thermal Grizzly Kryonaut kullanıyorum, şu anda kullandığım idarelik makinenin'de ekran kartı ve işlemcisine'de kullandım, daha önce Cooler Master MasterGel kullanmıştım aynı cihaz da 2 yıl'da taş gibi kesilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı