300 TL'ye Xbox 360 Alınır mı?

İsimsizAB

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
300 TL'ye 2. el 1 aylık Live Gold + Kinect Sensör + Forza Horizon Dead Space 2 ve adını bilmediğim bir oyun daha olan Xbox 360 model bir konsol buldum. Sizce almak mantıklı mıdır? Bir diğer sorum da şu. Ben bu Xbox'ı aldığımda çoğu oyunda örneğin GTA 5, Battlefield 3, Battlefield 4 gibi oyunlarda online serverlar dolu mudur? Online oyunlara fazla önem vermekteyim. Zaten şu an elimde bulunan laptopla oyun oynayamamaktayım. En azından konsolla oynayabileceğim diye düşünüyorum. Değerli yanıtlarınız için çok teşekkür ederim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın geçmişteki oyunları oynamayı seviyorsan alınabilir. Şahsen sadece Forza Horizon 1 ve 2 için bile o konsolu almak isterdim. PS3'de GTA V bie kaç ay önce oynadığımda doluydu ancak hala öyle mi bilmiyorum, yine PS3'de Battlefield 4'e girdim geçen hafta sunucular boştu. Xbox 360'da son durumu bilmiyorum ancak fiyatı alınabilir düzeyde.

Fiyat gayet uygun fakat 200-250 TL daha koyabilirseniz 2. el temiz Xbox One alabilirsiniz. Çünkü artık Xbox 360'ın ömrü bitti. Eski oyunları oynamak için muhteşem bir konsol fakat online oyuncu sayısı gittikçe azalıyor. Piyasada 500-550 liraya birçok Xbox One gördüm. Benim tavisyem Xbox One almanızdan yana.

çok fazla araştırdım ancak 2. el olarak xbox one en düşük 699 tl ye gördüm oda oyunsuz tek kollu bende yeni nesil almayı çok istiyorum fakat bütçem aşırı derecede kısıtlı benim için dediğiniz fiyat civarında xbox one varsa link atabilirmisiniz playstation 4 de olur ancak xbox ın ayrı bi çekiciliği var benim için :)

çok fazla araştırdım ancak 2. el olarak xbox one en düşük 699 tl ye gördüm oda oyunsuz tek kollu bende yeni nesil almayı çok istiyorum fakat bütçem aşırı derecede kısıtlı benim için dediğiniz fiyat civarında xbox one varsa link atabilirmisiniz playstation 4 de olur ancak xbox ın ayrı bi çekiciliği var benim için :)

Gamepass ve EA Access ile bir sürü oyun alabilirsin. Gamepass aylık 30TL EA Access de yıllık 65 TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı