300 liraya Xbox 360 alınır mı?

Yok normalde 450 liraydı ben zorlayarak 300'e çektim alacağım kişi güvenilir.
Ayrıca bir sorum olacak JTAG taktırmak zorunda mıyım? Malum Xbox'a CD takınca yanıyor. PS3'te hfw falan vardı acaba Xbox 360'ta da yazılımsal olarak kırma var mı?
CD takınca nasıl yanıyor? Yazılımsal kırma FW oluyor ama oyunları CD'ye yazdırmanız lazım. HDD ile oynamak istiyorsanız JTAG yaptırmanız lazım.

Jasper ise alınır. Bu zamanda zaten sırf kolunu 300 liradan satıyorlar. İçindeki HDD ve kol için bile alınır. FW 3.0 attırabilirsin 30 lira civarına lakin çoğu oyunu yazacak DVD yazıcı bulamazsın. Liteon Ihas serisi yazıcılar ve aynı donanımı kullananlar hariç FW 3.0 oyunu yazacak yazıcı neredeyse yok. Onların da üretimi durduğu için piyasada yok. JTAG çipi evde takılacak bir şey değil, takarsın da düzgün çalışır mı orası muallak. Kalitesiz çipler bile 150 lira civarına satılıyor, bu işi yıllardır yapan yerler kaliteli çiplerden takıyor ve işçilik dahil ortalama 250 lira alıyorlar. Sorun olursa garanti de sağlıyorlar üstelik. Kendin kalitesiz çip aldın ve güzelce taktın diyelim, kaliteli çipten ne farkı olur? En büyük fark açılma süresi olur, kalitesiz çip 3 dakikada açılırken kaliteli çip 20 saniyede açılır.

Çıkışından 15 yıl geçmiş konsolun oyunlarını bulmak, hele ki Xbox 360'ın buralarda ünlü olmadığını düşünürsek, neredeyse imkansız. Gamepass'te de çok eski olduğu için Xbox 360 oyunları doğru düzgün yer edinmememiş. JTAG farz denebilir.

Jasper ise alınır. Bu zamanda zaten sırf kolunu 300 liradan satıyorlar. İçindeki HDD ve kol için bile alınır. Fw 3.0 attırabilirsin 30 lira civarına lakin çoğu oyunu yazacak DVD yazıcı bulamazsın. Liteon ıhas serisi yazıcılar ve aynı donanımı kullananlar hariç fw 3.0 oyunu yazacak yazıcı neredeyse yok. Onların da üretimi durduğu için piyasada yok. JTAG çipi evde takılacak bir şey değil, takarsın da düzgün çalışır mı orası muallak. Kalitesiz çipler bile 150 lira civarına satılıyor, bu işi yıllardır yapan yerler kaliteli çiplerden takıyor ve işçilik dahil ortalama 250 lira alıyorlar. Sorun olursa garanti de sağlıyorlar üstelik. Kendin kalitesiz çip aldın ve güzelce taktın diyelim, kaliteli çipten ne farkı olur? En büyük fark açılma süresi olur, kalitesiz çip 3 dakikada açılırken kaliteli çip 20 saniyede açılır.

Çıkışından 15 yıl geçmiş konsolun oyunlarını bulmak, hele ki Xbox 360'ın buralarda ünlü olmadığını düşünürsek, neredeyse imkansız. Gamepass'te de çok eski olduğu için Xbox 360 oyunları doğru düzgün yer edinmememiş. JTAG farz denebilir.

Hocam biraz fazla soru sordum özür dilerim. Isınma sorunu için ne yapabilirim jasper bile olsa ısınacak sonuçta laptop soğutucusu olur mu ya da cihazın içine fan takanları gördüm işe yarar mı sizce?

Hocam biraz fazla soru sordum özür dilerim. Isınma sorunu için ne yapabilirim jasper bile olsa ısınacak sonuçta laptop soğutucusu olur mu ya da cihazın içine fan takanları gördüm işe yarar mı sizce?

İçindeki fan yeterli olacak şekilde hazırlanıyor zaten. Eskidiği için macun kurumuş olabilir, çip taktıracaksan takan kişiye macun götürürsün sürer. Daha fazla soğutma için özel aparatlar var. Dolarla satıldıkları için pek de ucuz değiller. 65 70 dereceler Jasper için normal sayılan sıcaklıklar, 75 80 derece görmedikçe telaş etmene gerek yok.

Çok ısınıyorsa bunun gibi bir ürün iş görecektir. Aliexpress hariç yerlerde stok yok, orada da ucuz değil. Benim Slim model cihaz daha 60 dereceyi bile görmedi yaz sıcağında bile, Jasper için sıcaklığı çok da kafaya takma derim.

İçindeki fan yeterli olacak şekilde hazırlanıyor zaten. Eskidiği için macun kurumuş olabilir, çip taktıracaksan takan kişiye macun götürürsün sürer. Daha fazla soğutma için özel aparatlar var. Dolarla satıldıkları için pek de ucuz değiller. 65 70 dereceler jasper için normal sayılan sıcaklıklar, 75 80 derece görmedikçe telaş etmene gerek yok.

Çok ısınıyorsa bunun gibi bir ürün iş görecektir. Aliexpress hariç yerlerde stok yok, orada da ucuz değil. Benim Slim model cihaz daha 60 dereceyi bile görmedi yaz sıcağında bile, jasper için sıcaklığı çok da kafaya takma derim.

Çok teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Yukarı