300 TL'ye yağlı cilt bakım ürünü önerisi

tasaworxq

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 300 TL gibi ücretim var. T bölgem sürekli yağ içinde en çok anlım ve burnum. Sizden ricam 300 TL içinde yağlı ciltler için bir bakım ürünleri.

Bu ürünleri öneririm, şu an pek vaktim yok, yarın nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız yazarım. Ayrıca ücretim var demenize nedense çok güldüm :D

G

Bu ürünleri öneririm, şu an pek vaktim yok, yarın nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız yazarım. Ayrıca ücretim var demenize nedense çok güldüm :D

Biliyorum hocam nasıl kullanabileceğimi . Hocam herşey ateş pahası ondan belirttim ücreti 😂 Bir serum olmuş 300 400 Tl

Proscin iyimidir hocam ya kimse memnunun değil

Proscin iyimidir hocam ya kimse memnunun değil

Hocam aslında çok büyük çoğunluğu olumlu yorum ama içinize sinmediyse bunu da alabilirsiniz.

Hocam aslında çok büyük çoğunluğu olumlu yorum ama içinize sinmediyse bunu da alabilirsiniz.
Hocam yorumlara baktım herkes memnun bende şoka uğradım. Hayırlısı hocam aldım umarım işime yararlar teşekkür ediyorum. Bu toniği kullandım sivilcem daha çok artmıştı.

@Olga666 Birde İsana’nın yüz temizleme yağını alayım hocam. Çift aşamalı temizleme yapmış olurum. Sizce ?

Bu toniği kullandım sivilcem daha çok artmıştı.

Hocam olabilecek bir durum herkesin cildi farklı, kimine bazı ürünler işe yaramayıp üstüne sivilce bile çıkartabiliyor, bazılarında çok işe yarıyor, bazılarında ise etki etmiyor. Dediğim gibi ciltlerin farklı olmasıyla alakalı. Hayırlı olsun, iyi kullanımlar dilerim.

@Homelander 27 Birde İsana’nın yüz temizleme yağını alayım hocam. Çift aşamalı temizleme yapmış olurum. Sizce ?

Olur hocam ama hepsini bir anda kullanmanızı tavsiye etmem. Bunu gece yatarken kullanırsanız çok daha verimli olur.

Hocam olabilecek bir durum herkesin cildi farklı, kimine bazı ürünler işe yaramayıp üstüne sivilce bile çıkartabiliyor, bazılarında çok işe yarıyor, bazılarında ise etki etmiyor. Dediğim gibi ciltlerin farklı olmasıyla alakalı. Hayırlı olsun, iyi kullanımlar dilerim.

Olur hocam ama hepsini bir anda kullanmanızı tavsiye etmem. Bunu gece yatarken kullanırsanız çok daha verimli olur.
Tamam hocam teşekkür ediyorum tekrardan. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı