300 TL’ye yayın için kulaklık önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkinizin de dediği cazip geldi hocam ben de arada kaldım yani.
GamePower alacağına git paranı yak. En azından ısınırsın. Onu öneren kişi de kötü olduğunu biliyor. Fakat muhtemelen ben bu yola girdim, yanımda başkalarını götüreyim kafasında. Yani kendisini avutuyor. Düşünmeden HS35 al. Sonradan çok başın ağrır.

Oyun kulaklıkları ses açısından hiç tatmin edici değil. Sanal 7.1 gibi özelliklere kanmamak gerek. Her kulaklıkta bu iyi değil. G PRO X bile ancak iyi denecek seviyede iken daha alt modeller daha da kötü durumda.

Kendini kanıtlamış olan Sennheiser, Logitech ve HyperX gibi markalardan düzgün bir kulaklık alıp yanına da mikrofon almanız bence daha iyi olurdu. RGB için falan para vermemelisiniz. Oyun kulaklıkları, oyunda 7.1 ile ortalama ses kalitesi veriyor ve müzikte berbatlar.

Oyun kulaklıkları ses açısından hiç tatmin edici değil. Sanal 7.1 gibi özelliklere kanmamak gerek. Her kulaklıkta bu iyi değil. G Pro X bile ancak iyi denecek seviyede iken daha alt modeller daha da kötü durumda.

Kendini kanıtlamış olan Sennheiser, Logitech ve HyperX gibi markalardan düzgün bir kulaklık alıp yanına da mikrofon almanız bence daha iyi olurdu. RGB için falan para vermemelisiniz. Oyun kulaklıkları, oyunda 7.1 ile ortalama ses kalitesi veriyor ve müzikte berbatlar.

Önümde kocaman mikrofon tutacağı görmek istemediğimden dolayı böyle bir tercih yaptım :D.
Oyun kulaklıkları ses açısından hiç tatmin edici değil. Sanal 7.1 gibi özelliklere kanmamak gerek. Her kulaklıkta bu iyi değil. G Pro X bile ancak iyi denecek seviyede iken daha alt modeller daha da kötü durumda.

Ve ergonomik açıdan daha kullanışlı geliyor bana.

Gamepower alacağına git paranı yak. En azından ısınırsın. Onu öneren kişi de kötü olduğunu biliyor. Fakat muhtemelen ben bu yola girdim, yanımda başkalarını götüreyim kafasında. Yani kendisini avutuyor. Düşünmeden HS35 al. Sonradan çok başın ağrır.

Ustam bakın çok sert konuşuyorsunuz. Sanki adam öldürdük muameleye bak! Ben kullanıyorum kötü bir şey olsa kötü olduğunu söylerdim ki bu marka daha fazla para kazanmasın diye.
Ekstra olarak eklemek gerekirse Gamepower babamın markası değil. Kötüyse kötü derdim sanki sizin aldığınız kulaklıkların parası bana geliyor. Konuşurken mantıklı konuşun niye kendimi avutmak için başkalarına kötü bir marka önereyim ki? Kendimi avutmak istesem o markadan uzak tutarım.

Öneriler yapıldı. Artık son karar sizin. İki kulaklığı da tercih edebilirsiniz. Bizler objektif bir şekilde iyi ve kötü yanlarını size anlattık. Umarız hangi kulaklığı alırsanız alın problem yaşamazsınız.

İyi forumlar dilerim.

Önümde kocaman mikrofon tutacağı görmek istemediğimden dolayı böyle bir tercih yaptım :D.
Bu durumda Logitech, HyperX ve Corsair gibi markalara yönelebilirsiniz. Servis ve yazılım kalitesi olarak oldukça iyi bir marka Logitech.

Yine de dediğim gibi 7.1 özelliğini pek önemsememelisiniz. Çoğu zaman faydadan çok zararı oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı