2000 TL’ye kulaklık önerisi

BtuhnEf

Decapat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Selam size yaşadığım kulaklık serüvenini anlatacağım.

İlk başta yoluma 2018-19 yıllarında aldığım Rampage Magnific ile başladım. Bir defa mikrofonu bozuldu ve garantiye verdim sonra tamir edip geri verdiler. Ve 2020 Mart ayında sol veya sağ tam hatırlamıyorum ses gelmiyordu garantiye verdim ve sıfır ürün yolladılar. Daha sonra geçen senenin ekim ayında Corsair Void RGB Elite modelini satın aldım ve kronik dip sesli olduğu için geri vermek zorunda kaldım ve paranın üstüne ekleyerek Logitech G432 modelini aldım onda da dip ses problemi çıktı dönüştürücüsü sorunlu olduğu için onu da garantiye verdim ve sıfırını yolladılar ve ben o sıfırı iade verdim beğenmediğim için. Daha sonra paranın üstüne ekleyerek Logitech G733 K/DA modelini satın aldım 1 ay önce falan onda dip ses ve RGB'sinden cızırtı geliyordu güç bela normal beyazı ile değiştirdim, daha sonra o beyaz G733'te de dip ses ve cızırtı sorunu çıkmaz mı :D? Yetkililerden iade talebi istedim fakat iade kabul etmediler ve başka bir model alarak değiştirebileceklerini söylediler ben de Razer BlackShark V2 istedim fakat yoktu ben de sipariş verdirttim ve gelmesini bekledim 5-6 gün geçti gelmedi sürekli gelecek olan yerden sipariş gelmiyormuş. (G432 ve daha sonrasında hep MediaMarkt'dan alışveriş yaptım). Sipariş gelemediği için ben de HyperX Cloud II modelini aldım ve geçen pazartesi açtım kutuyu test ettim maalesef o da kronik dip ses sorunluymuş. Son Cloud II'den sonra bayağı üzüldüm ve bugün MediaMarkt yetkililerine rica ederek iade verdirttim. Sorunların benim PC'mde olduğunu düşündüm tüm yetkililer de aynı şeyi dediler fakat ben kulaklıkları laptopumda da test ettim aynı sonuçlar vardı.
Serüvenim bu kadardı Rampage'm ile devam ediyorum bakalım ne zaman bozulacak. Dip sesi olmayan bir kulaklık önerilerinize açığım bu arada. Bütçem maksimum 2K.

İlk başta yoluma 2018-19 yıllarında aldığım Rampage Magnific ile başladım. Bir defa mikrofonu bozuldu ve garantiye verdim sonra tamir edip geri verdiler. Ve 2020 Mart ayında sol veya sağ tam hatırlamıyorum ses gelmiyordu garantiye verdim ve sıfır ürün yolladılar. Daha sonra geçen senenin ekim ayında Corsair Void RGB Elite modelini satın aldım ve kronik dip sesli olduğu için geri vermek zorunda kaldım ve paranın üstüne ekleyerek Logitech G432 modelini aldım onda da dip ses problemi çıktı dönüştürücüsü sorunlu olduğu için onu da garantiye verdim ve sıfırını yolladılar ve ben o sıfırı iade verdim beğenmediğim için. Daha sonra paranın üstüne ekleyerek Logitech G733 K/DA modelini satın aldım 1 ay önce falan onda dip ses ve RGB'sinden cızırtı geliyordu güç bela normal beyazı ile değiştirdim, daha sonra o beyaz G733'te de dip ses ve cızırtı sorunu çıkmaz mı :D? Yetkililerden iade talebi istedim fakat iade kabul etmediler ve başka bir model alarak değiştirebileceklerini söylediler ben de Razer BlackShark V2 istedim fakat yoktu ben de sipariş verdirttim ve gelmesini bekledim 5-6 gün geçti gelmedi sürekli gelecek olan yerden sipariş gelmiyormuş. (G432 ve daha sonrasında hep MediaMarkt'dan alışveriş yaptım). Sipariş gelemediği için ben de HyperX Cloud II modelini aldım ve geçen pazartesi açtım kutuyu test ettim maalesef o da kronik dip ses sorunluymuş. Son Cloud II'den sonra bayağı üzüldüm ve bugün MediaMarkt yetkililerine rica ederek iade verdirttim. Sorunların benim PC'mde olduğunu düşündüm tüm yetkililer de aynı şeyi dediler fakat ben kulaklıkları laptopumda da test ettim aynı sonuçlar vardı.
Serüvenim bu kadardı Rampage'm ile devam ediyorum bakalım ne zaman bozulacak. Dip sesi olmayan bir kulaklık önerilerinize açığım bu arada. Bütçem maksimum 2K.

İlk başta yoluma 2018-19 yıllarında aldığım Rampage magnific ile başladım. Bir defa mikrofonu bozuldu ve garantiye verdim sonra tamir edip geri verdiler. Ve 2020 Mart ayında sol veya sağ tam hatırlamıyorum ses gelmiyordu garantiye verdim ve sıfır ürün yolladılar. Daha sonra geçen senenin ekim ayında Corsair Void RGB Elite modelini satın aldım ve kronik dip sesli olduğu için geri vermek zorunda kaldım ve paranın üstüne ekleyerek Logitech G432 modelini aldım onda da dip ses problemi çıktı dönüştürücüsü sorunlu olduğu için onu da garantiye verdim ve sıfırını yolladılar ve ben o sıfırı iade verdim beğenmediğim için. Daha sonra paranın üstüne ekleyerek Logitech G733 k/da modelini satın aldım 1 ay önce falan onda dip ses ve RGB'sinden cızırtı geliyordu güç bela normal beyazı ile değiştirdim, daha sonra o beyaz G733'te de dip ses ve cızırtı sorunu çıkmaz mı :D? Yetkililerden iade talebi istedim fakat iade kabul etmediler ve başka bir model alarak değiştirebileceklerini söylediler ben de Razer BlackShark V2 istedim fakat yoktu ben de sipariş verdirttim ve gelmesini bekledim 5-6 gün geçti gelmedi sürekli gelecek olan yerden sipariş gelmiyormuş. (G432 ve daha sonrasında hep MediaMarkt'dan alışveriş yaptım). Sipariş gelemediği için ben de HyperX Cloud II modelini aldım ve geçen pazartesi açtım kutuyu test ettim maalesef o da kronik dip ses sorunluymuş. Son Cloud II'den sonra bayağı üzüldüm ve bugün MediaMarkt yetkililerine rica ederek iade verdirttim. Sorunların benim PC'mde olduğunu düşündüm tüm yetkililer de aynı şeyi dediler fakat ben kulaklıkları laptopumda da test ettim aynı sonuçlar vardı.

Hoşunuza gitmmi hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı