3000-3200 TL Intel i5 6500 GTX 960 Sistem Toplama

Ben E-Spor işiyle Profesyonel olarak ilgileniyorum. Yayıncılık ile ilgili çok araştırma yaptım. Size detaylı yardımcı olabilirim. Size soracağım sorular var.
1)Vatan'dan almak zorundamısınız?
2)Profesyonel E-Spor? Amatör E-Spor?
3)Ekipmanınız Varmı (Mouse MousePad Klavye Headset ÇiftMonitör Web-Cam Mikrofon)
4)Hangi Oyun?

1. İzmirde yaşıyorum ve param nakit vatandan almak illa zorunda değilim ama güvenilebilceğim tek yer Vatan.
2.Profesyonel E-Spor
3.Kulaklık alıcam Çift Monitör Web Cam var Alıcağım kulaklık için 200-300 TL gibi bir bütçem var.
4.LOL oyuncusuyum ama LOL dışında da farklı tarzda oyunlarda oynamak istiyorum bu oyunlar içinde Crysis Battlefield CS-G0 veya COD oynamak istiyorum bu toplucağım kasada

Eğer sistemi hala toplamadıysan bekle. Yeni ekran kartları çıkıcak bugün yarın.
Hocam yeni ekran kartlarının çıkması GTX 900M serisinden 970 960 veya R9 390 R9 380X in fiyatlarını düşürüceğinden dolayımı yoksa GTX 970 100ME gibi yeni kartların daha uygun ve daha yüksek performanslı olacağından dolayımı beklememi istiyorsun.

Sistemi bir ay sonra topluyacağım. O yüzden en kaliteli en iyi performanslı isteklerime uygun bir sistem olması için arkadaşlarıma danışıyorum hepinize yardımlarınızdan ve yapacağınız yardımlardan dolayı şimdiden teşekkür ederim.Sonra o kadar yardım ettik unuttu gitti ... demeyin arkamdan :)

Hocam yeni ekran kartlarının çıkması GTX 900M serisinden 970 960 veya R9 390 R9 380X in fiyatlarını düşürüceğinden dolayımı yoksa GTX 970 100ME gibi yeni kartların daha uygun ve daha yüksek performanslı olacağından dolayımı beklememi istiyorsun.

Sistemi bir ay sonra topluyacağım. O yüzden en kaliteli en iyi performanslı isteklerime uygun bir sistem olması için arkadaşlarıma danışıyorum hepinize yardımlarınızdan ve yapacağınız yardımlardan dolayı şimdiden teşekkür ederim.Sonra o kadar yardım ettik unuttu gitti ... demeyin arkamdan :)

Ya şimdi sistemi toplarsan aldığın ekran kartı atıyorum 900 lira. Yeni ekran kartları çıkıcak ve 900 serisinin fiyatları düşücek. Burda cebimizi düşünüyoruz. Ya da şöyle düşünelim 900 liraya GTX 960 alacağınıza GTX 970 alırsınız ya da ekonominiz daha geniş olursa 980 alabilirsiniz. Yeni kartların çıkıcak olması demek elbette eski kartlarda birden bire fiyat düşüşü olacağı anlamına gelmiyor. Gözle görülür bir fark olacağı da kesin ama :dikkatli:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı