3000 -3400 TL Telefon Tavsiyesi

Hangi telefonu almalıyım ?

• İphone 7 yi bekle ( 3500 yukarı olursa almıcam)

Oy: 1 6,3%
  • İphone 6S Plus

Oy: 1 6,3%
  • İphone 6S

Oy: 2 12,5%
  • S7 EDGE

Oy: 2 12,5%
  • NOTE 7

Oy: 7 43,8%
  • HTC10

Oy: 3 18,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16
Note 7 için 2 . parti ekim ayında pisaya sürülecekmiş en fazla eylül sonuna kadar bekleyebilirim.
Onun dışında htc 10 hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Sizin zevkinizdir tabiki lakin G5 aralarında en çok alınabilitesi olan telefon.
G5'i aradan çıkaracak olursanız en iyisi 6S ile Htc 10 arasında seçim yapmanız. Type C modülü dahi bulundurmayan bir model olan S7 veya S7 Edge'i almanız mantıklı olmaz.
Htc 10 her anlamda ortasını bulmuş bir model. Type C modulü, sağlamlık hissi ve kendine has hoparlörü ile oldukça güzel bir telefon. iOS yada Android arasında seçim yapmanız daha iyi olur. 6S yada Htc 10.

Sizin zevkinizdir tabiki lakin G5 aralarında en çok alınabilitesi olan telefon.
G5'i aradan çıkaracak olursanız en iyisi 6S ile Htc 10 arasında seçim yapmanız. Type C modülü dahi bulundurmayan bir model olan S7 veya S7 Edge'i almanız mantıklı olmaz.
Htc 10 her anlamda ortasını bulmuş bir model. Type C modulü, sağlamlık hissi ve kendine has hoparlörü ile oldukça güzel bir telefon. iOS yada Android arasında seçim yapmanız daha iyi olur. 6S yada Htc 10.

LG G5 kesinlikle düşünmüyorum . Birde beni 3-4 sene götürmesini istiyorum. 6S Plusmu yoksa htc 10 mu sizce ?

Tercihiniz 128 GB iPhone 6S'den yana olmalı. iOS telefonlar stabil ve daha az model olduğu için güncel olması yüzünden daha çok götürür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı