3000-3500 TL arası 24inc monitör önerisi

Bütçe
max 3500
Sanırım ghosting her ürününde olmuyormuş yani şansa gelen bir olay durum gibi bir şeymiş, şu an bütçeyi aşmadan LG alırım diye düşünüyorum, belki iade parası yatana kadar başka bir üründe indirim olur, vallahi hepinize teşekkürler arkadaşlar saniyede 8-10 mesaj girmişsiniz 🙏🏼
VA panelde gözüktüğü kadar IPS panelde gözükmez. IPS almaya odaklanın.

Sanırım ghosting her ürününde olmuyormuş yani şansa gelen bir olay durum gibi bir şeymiş, şu an bütçeyi aşmadan LG alırım diye düşünüyorum, belki iade parası yatana kadar başka bir üründe indirim olur, vallahi hepinize teşekkürler arkadaşlar saniyede 8-10 mesaj girmişsiniz 🙏🏼

En az IPS panelde oluyor genelde yani genel olarak VA panellerde daha yoğun daha belirgin göz kanatacak kadar IPS panellerde bu durum çok çok çok az gözle ayırt edemeyeceğin kadar.

Konuyla alkasız ama monitör OC etmek mantıklı mı?(meraktan soruyorum yanlış anlama)

Monitörün kendi menüsü üzerinde yer alan en yüksek Hz değeri OC'li olsa dahi üretici tarafından OC edilmiştir ve zararsızdır. Onun dışında kendiniz OC yapmanız çok risklidir, en iyi ihtimalle panelin ömrü kısalır ve kısa bir sürede bozulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı