3000-3500 TL bütçeye laptop mu kasa mı?

Bütçe
3000-3500
Seyehat ettiğin için laptop alman mantıklı olur ama o fiyata seni memnun edecek bir laptop olduğunu sanmıyorum. 11 bin liranın altında güzel diyebileceğim bir laptop yok açıkçası. :(

Beklentilerinizi düşük tutacaksanız 2. el temiz bulabilirseniz 4. 5. nesil İ7 ve üzeri laptoplara bakabilirsiniz. Biraz zor ama belki şansınıza bulursunuz. "Ha" dediniz mi bulunmuyor zaman geçmesi gerekiyor. Her gün ilanlara bakıp pazarlık yaparsanız belki 2 ayda bulursunuz diye düşünüyorum. Harici ekran kartlı laptop aramayın tabii ki o fiyata harici ekran kartı bulacağınız laptopun tabir-i caizse harici kartı çöp olur. İşlemcinin entegre grafik birimini kullanacaksınız. NFS, GTA Vice City, Diablo 2, COD 1-2 gibi eski oyunları oynayabilirsiniz. Hiçbir şey oynamamaktan daha iyidir tabii ki ama beklentinize bağlı. Ben temiz laptop 1 ay aramıştım. Bulamayınca parayı harcadım. Görüşüyorsunuz site üzerinden, laptopa bakmaya gidiyorsunuz anlaşıp. Adam "sorunsuz" diyor ama kontrol ettiğinizde mutlaka bir tarafı kırık veya bozuk oluyor. Ekranı çizik, klavye bozuk veya tuşları eksik, batarya eksik, touchpad bozuk, kasayı yapıştırmış veya kırmış vesaire... Temiz bulmak çok zor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı