3000-3500 TL kulaklık önerisi

yasha98

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, güzel bir kulaklık almaya sonunda karar verdim. Mikrofonun kalitesi bu konuda değerli şu an da değiştirme nedenlerimden biri de bu. FPS oyunları oynuyorum ve müzik de dinliyorum. 3000-3500'e kadar bütçem var. Anakart modelim MSI B560M-A Pro. Başka paylaşmam gereken bir bilgi varsa yazabilirsiniz, önerilerinizi bekliyorum.

Kablolu;

Kablosuz;

Aslında aklımda olanlar razer blackshark v2 pro, g pro x ve steelseries artic 7 vardı aralarından mikrafon ve ses kalitesi açısından hangisi daha iyidir. Veya alternatifleriniz var mıdır. Corsair olan da güzel duruyor.

Yanlış bilgi
Aslında aklımda olanlar razer blackshark v2 pro, g pro x ve steelseries artic 7 vardı aralarından mikrafon ve ses kalitesi açısından hangisi daha iyidir. Veya alternatifleriniz var mıdır. Corsair olan da güzel duruyor.
Lütfen Razer veya Steelseries almayın bir süreden sonra ses gelmiyor tüm modellerinde geçerli bu dediğim, Rampage öneriyorum.

Fps oyun oynuyorsanız 7.1 şart.Ayrıca konforlu da olması gerekiyor kafa ağrıtmasın.Rampage bu fiyat bandında tavsiye etmem.Steel Series kalitesi de güzeldir.

Kafanızdaki modelleri YouTube yazıp kalitelerine bakabilirsiniz.Hangisi olumluysa onu alın.Kaliteli ürünler.

Fps oyun oynuyorsanız 7.1 şart.Ayrıca konforlu da olması gerekiyor kafa ağrıtmasın.Rampage bu fiyat bandında tavsiye etmem.Steel Series kalitesi de güzeldir.

Kafanızdaki modelleri YouTube yazıp kalitelerine bakabilirsiniz.Hangisi olumluysa onu alın.Kaliteli ürünler.
Sizin tercihiniz ne olurda bu bütçe aralığında

Yeni konular

Geri
Yukarı