3000-3500 TL kulaklık önerisi

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 3000-3500 TL arasında oyuncu kulaklığı arıyorum. Daha önceden Logitech G430 ve SS Arctis 5 kullandım. Yaklaşık 3,5 senedir de SS Arctis 7 kullanıyorum. Açıkçası SS konfor bakımından hoşuma gidiyor. Uzun süreler rahatsız olmadan kullanabiliyorum. Tekrar SS almak istiyorum ama belki daha iyi markalar vardır. Şimdi ise kablolu kulaklık arıyorum. Normalde kablosuz almak isterdim ama kaliteli kablosuz kulaklıklar 5000 liradan aşağı bulunmuyor herhalde. O yüzden mecburen kablolu almak zorundayım. FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum ses konusunda çok iyi olmalı. Müzik nadiren dinlerim. İyi olsa yeterli üst düzey olmasına gerek yok. Mikrofonun iyi olmasına gerek yok fazla kullanmıyorum. Konforlu olmalı ve çok eski kulaklık almak da istemiyorum. Biraz daha yeni nesil kulaklıklara yönelmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

Kendim 1 senedir Razer BlackShark V2 kullanıyorum memnunum öneririm. Fiyatı da düşmüş öncekine göre.

Yeğenimde Corsair Void Elite var. Dip ses sorunu var sıkıntılı diyordu. Ön yargı oluştu Corsair'e karşı.

Yeni konular

Geri
Yukarı