3000-3500 TL oyun için monitör önerisi

Bütçe
3000- 3600 TL
Hocam naçizane tavsiyem paranı biriktirip kaliteli bir şey alman, G3 kullanıyorum ms muhabbetine ağlayıp N11 gibi bir yerden Lenovo R25 aldım ve tertemiz dolandırıldım, sabırlı olsam paramı biriktirsem daha iyisini alabilirdim uğraşmazdım sana tavsiyem monitör sağlık işi ve bu kadar düşük miktara monitör alma, biraz daha idare et sağlam bir şey al gözlerin kör olmasın.

Hocam şöyle ki elime para geçmiyor çok haklısın.

LG bu işin piri.
doğrudur hocam haklısınız

LG'ye laf edip fason marka monitörlere bakmak da ne bileyim bir garip oluyor.
Bu bütçelere zaten elle tutulur doğru düzgün monitör kalmadı.
Ayrıca LG'nin paneli boe markasına ait. Giriş seviyesi olsa bile işinizi görecek bir monitör.

Eki Görüntüle 2148001

LG de ghosting var denildi bu monitörlerde de var denildi bende en azından amötörce düşünerek bunlardan birini almayı düşündüm haklısınız.

Aynen bu şartlarda düzgün kaliteli monitor kalmadi en kaliteli 144 Hz bilindik marka 4700 TL.
Internetten monitör alinmasi biraz sıkıntı.

Haklısınız hocam maalesef: C

Bunu geçen paylaşmışlardi bir göz atın isterseniz;

Sağ olun hocam :))

Balkann adlı arkadaşın gönderdiği Acer marke monitör çok mantıklı geldi almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir (dostum balkann sende bu monitör varmış nasıl acaba ghosting yaşıyor musun)

Balkann adlı arkadaşın gönderdiği Acer marke monitör çok mantıklı geldi almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir (dostum balkann sende bu monitör varmış nasıl acaba ghosting yaşıyor musun)
Ghosting sorunum yok. Asus VP249QGR modeli ile aynı paneli kullanıyorlar. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Hocam şöyle ki elime para geçmiyor çok haklısın.

Doğrudur hocam haklısınız.

LG de ghosting var denildi bu monitörlerde de var denildi bende en azından amötörce düşünerek bunlardan birini almayı düşündüm haklısınız.

Haklısınız hocam maalesef: C

Sağ olun hocam :))

Kardesim magazadan al test ettir daha iyi örnegin vatan, medimark gbi en azindan için rahat olur.

Ghosting sorunum yok. ASUS VP249QGR modeli ile aynı paneli kullanıyorlar. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

Teşekkür ederim bilgi birikimini bana aktardığınız için.

Kardesim magazadan al test ettir daha iyi örnegin vatan, medimark gbi en azindan için rahat olur.
sağolun hocam

Ghosting sorunum yok. Asus VP249QGR modeli ile aynı paneli kullanıyorlar. Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım.
ürünün yanında display port geliyor mu gelmiyorsa bile hangi display portu önerirsiniz ve aynı zamanda hdmi ile display port aynı değerleri mi veriyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı