3000-3500 TL oyuncu kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan skyyy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 493
Hocam herhangi bir teknik sorunu var mıdır?

Hocam G Pro X mi yoksa Razer Blackshark V2 mi daha mantıklı bir seçim olur?

Hocam G PRO X mi yoksa Razer BlackShark V2 mi daha mantıklı bir seçim olur?

G PRO X'te cızırtı sorunu yaşayanlar var bende v2SE kullanıyorum hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak biraz daha sağlam yapsalar çok daha güzel olurmuş son olarak başınızda ağrı yapmıyor ve çok hafif.

G PRO X'te cızırtı sorunu yaşayanlar var bende v2SE kullanıyorum hem kumaş ped, ayrılabilir mikrofon, kendine ait taşıma çantası fiyatına göre gayet dolu özelliklere sahip ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak biraz daha sağlam yapsalar çok daha güzel olurmuş son olarak başınızda ağrı yapmıyor ve çok hafif.

Cızırtı yapmıyordu benimkinde kulaklık temiz çalışıyor sadece fare scrolu ile hareket edince onun bir cız diye sesi geliyordu. Rahatsız etme gibi bir şeyi yoktu ama sadece hareket ettirince yapıyor.

Hocam G PRO X mi yoksa Razer BlackShark V2 mi daha mantıklı bir seçim olur?

2side iyi ama BlackShark V2 ya da v2X 2'sinden birinde sanırım ses kalitesi iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam ama 1 tane modeli kesinlikle iyi çünkü marcvins bahsettiğim ayarları yaptığında seslerin çok temiz olduğunu söyledi.

Hocam yorumunuz için teşekkürler, bir sorum var FPS oyunlarında ses kasmak için Razer iyi bir iş görüyor mu?

Cızırtı yapmıyordu benimkinde kulaklık temiz çalışıyor sadece fare scrolu ile hareket edince onun bir cız diye sesi geliyordu. Rahatsız etme gibi bir şeyi yoktu ama sadece hareket ettirince yapıyor.

2side iyi ama BlackShark V2 ya da v2X 2'sinden birinde sanırım ses kalitesi iyi değildi yanlış hatırlamıyorsam ama 1 tane modeli kesinlikle iyi çünkü marcvins bahsettiğim ayarları yaptığında seslerin çok temiz olduğunu söyledi.
Herhalde V2 modelinin ses kalitesi daha iyidir hocam çünkü V2 X daha düşük bir modelmiş.

Hocam yorumunuz için teşekkürler, bir sorum var FPS oyunlarında ses kasmak için Razer iyi bir iş görüyor mu?

Herhalde V2 modelinin ses kalitesi daha iyidir hocam çünkü V2 X daha düşük bir modelmiş.

Burada önemli olan seslerin temiz çıkması arkadaşlardan marcvins kullanıyordu bahsettiğim ayarları yaptıktan sonra çok iyi ses almaya başladı. Kulaklığı seçebilmen çok önemli, hoparlörde sesler boğuluyor tabii iyi hoparlör olup biraz iyi ses verende var ama kulaklık kadar iyi değil birazdan yazacağım @Machvins hocam siz BlackShark'ın hangi modelini kullanıyordunuz V2 modeli miydi arkadaşta alacakmış kullandığınız modeli ona söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:

R6s için kullanıyorum 2 oda yanımdaki sesi duyabiliyorum ve evet ses kasmak için iş görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı