3000-3500 TL PC toplama

Oğuzhan Şeker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3000-3500 TL arası bütçem var ve PC toplamaktan pek anlamıyorum. Bu fiyata toplanabilecek en iyi PC'yi toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Not: PC'yi oyun için kullanacağım.

Not 2: Bu fiyata önerebileceğiniz Laptop varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3000-3500 TL arası bütçem var ve PC toplamaktan pek anlamıyorum. Bu fiyata toplanabilecek en iyi PC'yi toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.İÇ
Not: PC'yi oyun için kullanacağım.

Not 2: Bu fiyata önerebileceğiniz Laptop varsa o da olur.
AYNN BNDE BİR SİSTEM TOLPADIM AMA BİLGİSAYARLARDAN HİÇ ANLAMIYORUM BİLGİSAYARLARDAN ALNALAYAN VARSA BAKABİLİRMİ BİDE WİTCHER 3 GİBİ OYUNLARI RAHATLIKLA OYNAYABLİRMİYİM

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    69,9 KB · Görüntüleme: 132
AYNN BNDE BİR SİSTEM TOLPADIM AMA BİLGİSAYARLARDAN HİÇ ANLAMIYORUM BİLGİSAYARLARDAN ALNALAYAN VARSA BAKABİLİRMİ BİDE WİTCHER 3 GİBİ OYUNLARI RAHATLIKLA OYNAYABLİRMİYİM

Ramlar DDR3 alınmış, DDR4 olacak. Harddisk notebook hardiski olarak alınmış o değiştirilecek. Gerisinde sorun yok.

Ramlar DDR3 alınmış, DDR4 olacak. Harddisk notebook hardiski olarak alınmış o değiştirilecek. Gerisinde sorun yok.
TEŞEKKÜR EDERİM DEDİĞİM GİBİ ANLAMIYORUM AYNI FİYATA ÖNEREBİLİRMİSİN?

VEYAT
VEYATTA 3000 TL YE VATAMDAN BİR SİSTEM ÖNEREBLİRMİSİN?

BİRDE BU MONİTÖRÜ SEÇTİM KAVİSLİ OLMASI GÜZEL AMA OYUNLARDA TAM BİR PERFORMANS ALABİLİRMİYİM?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    120,2 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı