3000-3500 TL telefon önerisi

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Merhabalar, günlük kullanım ve sosyal medya için telefon arıyorum. Alacağım telefonun 3-4 yıl boyunca kullanacağım için uzun ömürlü olmasını istiyorum. Bu fiyat bandında alabileceğim en iyi telefon nedir? Bütçem 3-3.5k arası.

POCO X3 Pro, Android 11 güncellemesi alacak Su ve toz geçirmez, 120Hz ekran Snapdragon 860 8 çekirdekli güçlü bir işlemci, tek kötü yanı 6 GB RAM ve kamerasının optik sabitleyicisinin olmaması. Şiddetle tavsiye ederim. Daha farklı bir şey bakıyorsanız Samsung A52 bakabilirsiniz.

POCO X3 Pro, Android 11 güncellemesi alacak su ve toz geçirmez, 120Hz ekran Snapdragon 860 8 çekirdekli güçlü bir işlemci, tek kötü yanı 6 GB RAM ve kamerasının optik sabitleyicisinin olmaması. Şiddetle tavsiye ederim. Daha farklı bir şey bakıyorsanız Samsung A52 bakabilirsiniz.

Hocam günlük kullanım için alacağım demiş X3 Pro çok kötü bir tercih olur.

Merhabalar, günlük kullanım ve sosyal medya için telefon arıyorum. Alacağım telefonun 3-4 yıl boyunca kullanacağım için uzun ömürlü olmasını istiyorum. Bu fiyat bandında alabileceğim en iyi telefon nedir? Bütçem 3-3.5k arası.

Realme 7 Pro öneririm hocam.

Öneriniz için teşekkür ederim hocam. P40 Lite ve A51 nasıldir peki? Daha önce bu iki markayı deneyimlediğim için arayüzlerine daha yakınım.

Hocam P40 Lite IPS LCD bir ekran kullanıyor ancak diğer her şeyi gayet iyi.
Google sıkıntı değilse iyi bir tercih olabilir.
A51 ise Realme 7 Pro gibi süper AMOLED ancak performansı Realme 7 Pro'dan daha düşük. Uzun yıllar kullanacaksanız daha kötü bir tercih olur yani.

Instagram kurabilir miyim hocam?

Hocam açıkçası cevabı bilmiyorum.
"
Yeni Huawei akıllı telefon alacak olan takipçilerimizin merak ettiği Google yoksa telefon çalışır mı?

Uygulama yükleyebilir miyiz?

WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter vb uygulamalar çalışıyor mu çalışmıyor mu gibi tarafımıza dönüş yapılıyor.

Biz de diyoruz ki, Google hizmetleri Çin her zaman alternatifler var.👋"

Hocam Google sıkıntı ancak birkaç yol ile birçok Google uygulamasını yükleyebiliyormuşsunuz.
Açıkçası böyle Google sıkıntılı bir telefonu daha önce fazla kullanmadığımdan çok bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı