3000-3500 TL telefon önerisi

Thanatossx

Hectopat
Arkadaşlar selamlar, 3000-3500 TL aklımda Xiaomi Redmi Note 10s var alınır mı? Oyun oynanmayacak. Kamerası güzel olsun. Bataryası dışarısı için sabahtan akşama kadar bitmesin. Ekranı da güzel olsun. AMOLED ve kamera kalitesiyle Xiaomi Redmi Note 10s hepsini karşılıyor gibi ama siz ne dersiniz?

Xiaomi Redmi Note 10s alınır güzel telefon yazılımı daha önemli diyorsanız M31s bakabilirsiniz.

Hocam işlemcisi bazı yerlerde kötüleniyor siz ne düşünüyorsunuz? Oyun oynanmayacak zaten oyun performansı değil konumuz lakin uzun ömürlü müdür? Telefon büyük ihtimalle 4 yıl falan kullanılır. Uzun süreli kullanımda pişman eder mi telefon?

Hocam işlemcisi bazı yerlerde kötüleniyor siz ne düşünüyorsunuz? Oyun oynanmayacak zaten oyun performansı değil konumuz lakin uzun ömürlü müdür? Telefon büyük ihtimalle 4 yıl falan kullanılır. Uzun süreli kullanımda pişman eder mi telefon?
Etmez bence hocam bir kaç kişi tanıdığım kullanıyor hiç bir sıkıntı yaşamadı.

Ben kullanıyorum 4 aydır cihazı bir sıkıntı yaşamadım. Performansından falan memnunum cihazın. Yonga olarak da kuvvetli bir cihaz. Uzun ömürlü olacağını düşünüyorum MIUI sapıtmazsa.
Arka kamerada hangi cihaz ile karşılaştırsak daha doğru olur bunu? Gece performansı dedikleri kadar kötü mü?

Geri
Yukarı