3000-3500 TL telefon önerisi

Telefon güncelleme almadı diye yavaşlamaz. Dediğin gibi bir durum yok. M32 modeli 3 yıl Android, 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak.

Burada 2 büyük Android, 3 sene güvenlik yazıyor hocam. Amiral gemisi ve A52, A72 gibi telefonlara verilmiyor muydu dediğiniz güncellemeler?

Bak güzel kardeşim. Telefonu güncelledikçe, ileride sorunlar çıkar. Ben planlı eskitmeye inanıyorum, inanmayanlar da var. İlk zamanlar sorunsuz çalışan telefonlar, güncellemelerle şarjı daha az gidiyor, sorunlar baş gösteriyor. Ben aldığım telefonları güncellemiyorum. Samsung kullanıyorsam, bilgisayara bağlayıp bir şekilde kapatıyorum, telefon izin veriyorsa telefondan kapatıyorum. Şu anda kullandığım telefon, güncellemeleri kapatmaya izin veriyor, oppo yani. Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil. Ben böyle düşünüyorum.

3 sene güvenlik yazıyor hocam. Amiral gemisi ve A52, A72 gibi telefonlara verilmiyor muydu dediğiniz güncellemeler?
Evet olabilir. 3 yıl A32 alıp, M32 modelinin 2 yıl alması da çok saçma. Umarım o da 3 yıl alır. M31s 3 yıl alacak, M32 modelinin o kadar alacağını düşünüyorum.

Evet olabilir. 3 yıl A32 alıp, M32 modelinin 2 yıl alması da çok saçma. Umarım o da 3 yıl alır. M31s 3 yıl alacak, M32 modelinin o kadar alacağını düşünüyorum.

A32'de 2 sene yanlış hatırlamıyorsam, A50 ve üstü telefonlar 3 büyük Android alıyordu.

Geri
Yukarı