3000-4000 arası telefon önerisi

Hocam şimdi karıştı her şey siz bu bütçeye bütün önerdiğiniz telefonları yazabilir misiniz buraya hepsinin inceleme videosuna bakayım Oppo'da yazın 4000TL'lik.

Realme 8 Pro ve mi 11 Lite 4000TL bütçede.
Oppo A74 3000TL bütçede öneririm.

4000 TL bütçedeki Oppo cihazlar fiyatına göre işlemci olarak aşırı zayıf tavsiye etmiyorum asla.

Realme 8 Pro'yu çok beğendim ama arkasındaki yazı cidden Ultra iğrenç duruyor Samsung'u önermiyor musunuz?

Hocam 4000TL bütçe diyorsunuz, Samsung A52 modeli 4500TL civarlarında :D

Bütçe yetiyor ise Samsung alın direk, bütçeyi aştığı için belirtmedim orada yoksa bu cihazlardan yazılım, uzun ömür ve kamera olarak çok daha iyi.

Dare to leap yazısı hakkında inceleme videolarına bakabilirsiniz, benim çok gözüme çarpmıyor mesela.
@464718
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesela arkadaki yazı burada hiç belli olmuyor.

Bütçe yetiyor ise Samsung alın direk, bütçeyi aştığı için belirtmedim orada yoksa bu cihazlardan yazılım, uzun ömür ve kamera olarak çok daha iyi.

Dare to leap yazısı hakkında inceleme videolarına bakabilirsiniz, benim çok gözüme çarpmıyor mesela.
@464718
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam bu videoda arkasındaki yazı yazmıyor nasıl oluyor bu?

@464718
Mesela arkadaki yazı burada hiç belli olmuyor.
Aynanda atmışız mesajı :D. Ama bu belli olmuyor değil direk yok arkasında yazı.

hocam bu videoda arkasındaki yazı yazmıyor nasıl oluyor bu?

Aynı anda atmışız mesajı :D.

Hocam bende bilmemekteyim ne yazık ki :(
Mesela bazılarında var bazılarında yok, galiba Realme o ürünleri tanıtıma özel yayınlamış olabilir.

Ayrıca hocam olan ürünlerdede çok belli olmuyor gördüğüm kadarı ile :)

Hocam bende bilmemekteyim ne yazık ki :(
Mesela bazılarında var bazılarında yok, galiba Realme o ürünleri tanıtıma özel yayınlamış olabilir.

Ayrıca hocam olan ürünlerdede çok belli olmuyor gördüğüm kadarı ile :)
Hocam realmi 8 pronun yazısız modeli varmış türkiyede yok sadece gelir türkiyeye onu almayı düşünüyorum diğerlerinden özellik olarak farkı nedir?

Hocam bildiğim kadarıyla tasarım haricinde farkı yok.

Ayrıca "realmi" değil "Realme", realmi yazınca Xiaomi alt markası gibi duruyor :D
Hocam apple düşündümde fiyatlar gerçekten uçuk tek bunu alabilirim galiba oda bütçeyi çoook zorlamam lazım iPhone SE Sıkıntıları ios alışırımda google hizmetleri yok google yok play store yok bazı kullandığım uygulamalar app storede yok ve çoğu uygulama beta testinde yada ilk çıktığında play stora gelir apk indiremiyoruz özellikleri iyi ama kararsız kaldım boyut olarak tam istediğim boyut ama bütçeyi çooook zorlamam gerekecek. @Elan Morin Tedronai Sence apple almalımıyım?

Hocam Apple düşündümde fiyatlar gerçekten uçuk tek bunu alabilirim galiba oda bütçeyi çok zorlamam lazım iPhone SE sıkıntıları iOS alışırımda Google hizmetleri yok Google yok Play Store yok bazı kullandığım uygulamalar App Store'de yok ve çoğu uygulama beta testinde ya da ilk çıktığında play stora gelir APK indiremiyoruz özellikleri iyi ama kararsız kaldım boyut olarak tam istediğim boyut ama bütçeyi çooook zorlamam gerekecek. @Elan Morin Tedronai sence Apple almalı mıyım?

Karar sizin hocam.
İstekleriniz ve bütçenize göre karar vermeniz lazım, ben batarya ve ufacık ekranı sebebiyle tavsiye etmem mesela SE 2020.

Yeni konular

Geri
Yukarı