3000-4000 TL arası kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
3000-4000
Sadece model p+ modeli PlayStation makyajlısı, diğer her şeyi aynı fark yok yani anlayacağınız.

Anladım hocam. Bu arada siz Corsair Void Elite RGB modelini hangi zaman aralığında kullanmıştınız? Çünkü geçen sene alan bir forumdaş hiçbir sorun yaşamadığını dile getiriyor da.

Sadece model p+ modeli PlayStation makyajlısı, diğer her şeyi aynı fark yok yani anlayacağınız.

Bir de Razer BlackShark V2 Pro hakkında ne düşünüyorsun? Film müzik açısından çok iyi değilmiş galiba ancak ben film falan izlemiyorum sadece Valorant'ta ısınırken bir müzik dinlerim o kadar :D fiyatı da son ürün 4400 TL ne dersin?

Anladım hocam. Bu arada siz Corsair Void Elite RGB modelini hangi zaman aralığında kullanmıştınız? Çünkü geçen sene alan bir forumdaş hiçbir sorun yaşamadığını dile getiriyor da.

Bir de Razer BlackShark V2 Pro hakkında ne düşünüyorsun? Film müzik açısından çok iyi değilmiş galiba ancak ben film falan izlemiyorum sadece Valorant'ta ısınırken bir müzik dinlerim o kadar :D fiyatı da son ürün 4400 TL ne dersin?
Geçen sene 5 sene önce ya da 10dk önce hiç farketmez dostum. Piyasada eğer düzeltilmiş modelini görmüyorsan o ürün düzelmemiş demektir. Siz bilirsiniz yeterince fikrimi belirttim. Aldığınızda pişman olma ihtimaliniz yüksek, ha alırsınız pişman olmazsınız o da benim yanlış yönlendirmem olmuş olur. V2 Pro için de gerçekten FPS için biçilmiş kaftan deniyor, tizleri basları iyi değildir oyun için çok iyi ama orası kesin. V2 Usb versiyonu bende var ve gerçekten net ve berrak sesler veriyor. USB versiyonu müzik içinde fazlasıyla yeterli en azından benim için. Bence çok fazla düşünmeyin artık. V2 Proya yönelebilirsiniz ki zaten asıl amacınız oyun tarafındaymış.

Dediğim gibi SS Nova 1 ile SS 7p+ arasında fark var. Ben olsam almışken tam alır uzun süre kullanırdım. Ha bunun üzerine çıkarsakta HS80 Max Wireless modeli var 5.700 TL herhalde (eğer çıkılabiliyorsa). Bu forumda da bu kadar övülen bir kulaklığa şahit olmamıştım.

HS80 Max değil de HS80 iyi midir Max'ın fiyat biraz yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı