3000-4000 TL Monitör Önerisi

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu iki monitör arasından tercihim sizce hangisi olmalı?

@Berkay Kiraz @Heimlich

İkisi de alınabilecek modeller, büyük ekran seviyorsanız AOC alabilirsiniz ancak 27'nin 1080P'de çok rahat olmayacağını düşünürseniz Gigabyte almanız iyi olacaktır.

AOC 27G2SPU/BK 27" 1 ms Full HD FreeSync Pivot IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu iki monitör arasından tercihim sizce hangisi olmalı?

@Berkay Kiraz @Heimlich

Şu modeli de değerlendirebilirsin.

Nays kartla alırsan 250 TL geri ödemesi var.

@CenQQ

Son düzenleme:
Şu modeli de değerlendirebilirsin.

Ürün kesinlikle alınmaz hocam, diğer modeller varken yüzüne bile bakılmaz o modelin.

Ürün kesinlikle alınmaz hocam, diğer modeller varken yüzüne bile bakılmaz o modelin.
Öyle değil hocam. Markası pek bilinmiyor fakat hiç kötü bir model değil. Hatta aksine iyi bir model. F/p bir ürün. Önceden önerilen bir modeldi. Türkiye pazarında liyama'nın çok yeri yok maalesef. Ben de monitör alsam bu riske girmezdim bilindik marka alırdım.

Arkadaş 4000 bütçe belirtmiş 5000 liralık monitörler öneriyoruz. Fiyatta ne kadar aşağı düşebilirsek o kadar iyidir diye düşünüyorum.

Attığım model de gayet iyidir ama liyama Türkiye pazarında bilindik bir firma değil ondan dolayı kuşkuyla bakıyorsanız anlarım.

Arkadaş 4000 bütçe belirtmiş 5000 liralık monitörler öneriyoruz. Fiyatta ne kadar aşağı düşebilirsek o kadar iyidir diye düşünüyorum.

Attığım model de gayet iyidir ama liyama Türkiye pazarında bilindik bir firma değil ondan dolayı kuşkuyla bakıyorsanız anlarım.
Hocam arkadaş 4500'e kadar çıkabileceğini söyledi.
5000 liralık bir ürün atan olmadı sanırım.

Biraz zorlamanız gerekecek.
Hocam bu modeli biraz araştırdığım zaman karanlıkla IPS Glow adı altında, kenarlarda parlama mevcut olduğunu söyleyenler var.

Geri
Yukarı