3000-4000 TL telefon onerisi

Bütçe
3000-4000

Sakran

Picopat
Daha fazla  
Selam anneannem için telefon bakıyorum. Oyun oynatmasına gerek yok ama günlük işleri yaparken falan takılmasa iyi olur.
Öncelikle bileşenlerde olması gerekenler var;
1-RAM'in en az 3-4 GB olmasi.
2-Hafizanin en az 64 GB olmasi.
3-Yeni çıkan modellerden olması güncelleme ve yazılım sıkıntısı olmaması kronik sorun gibisinden.
Şimdiden teşekkürler.

Bu ne hocam bu nedir bir açıkar mısınız?
Samsung A01. Arkadaşın bütçesine uyuyor. Herhangi bir oyun performansı gerekmiyor. Sadece hafıza ve RAM konusu tartışmalı ama anneannesinin 4 GB RAM ile ne yapacağını tam anlamadım. 16 GB hafıza gerçekten kötü kabul ediyorum. Linke tıklayınca ne olduğunu zaten görüyorsunuz.

General Mobile GM 21 Pro 128 GB hafıza 6 GB RAM mt oyun işlemcisi 5000 amper batarya.

Benim de aklımda aslında ama yazılımsal sorunları olur mu bilmediğim için emin olamamıştım.

Samsung a01. arkadaşın bütçesine uyuyor. Herhangi bir oyun performansı gerekmiyor. Sadece hafıza ve RAM konusu tartışmalı ama anneannesinin 4 GB RAM ile ne yapacağını tam anlamadım. 16 GB hafıza gerçekten kötü kabul ediyorum. Linke tıklayınca ne olduğunu zaten görüyorsunuz.

Hocam anneannem pek bilmiyor telefon kullanmayı akra planı falan hep açık bırakıyor sonra kendi kendine bir şeyler yapıyor bu telefon diyor telefonu zorlayacak her şeyi yaptığı için kafam rahat olsun diye.

Benim de aklımda aslında ama yazılımsal sorunları olur mu bilmediğim için emin olamamıştım.

Kendimde kullanıyorum hocam Android 11 yazılım mevcuttur bana yetiyor ama 11'den sonra güncelleme almayacaktır diye açıklama yapıldı ama yeticeğini düşünüyorum

Geri
Yukarı