3000-4000 TL'ye amfi mi alınmalı ses kartı mı?

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Elektro gitara yeni başlayacağım 3.000 TL ile 4.000 TL arasında ya amfi ya da ses kartı alacağım ancak alacağım amfi başlangıç seviyesi kötü bir amfi olacağı ve istediğim efektleri delay vb. vermeyeceği için ses kartı alıp kendim ayarlamayı daha uygun gördüm. Sizce ne yapmalıyım?

Elektro gitara yeni başlayacağım 3.000 TL ile 4.000 TL arasında ya amfi ya da ses kartı alacağım ancak alacağım amfi başlangıç seviyesi kötü bir amfi olacağı ve istediğim efektleri delay vb. vermeyeceği için ses kartı alıp kendim ayarlamayı daha uygun gördüm. Sizce ne yapmalıyım?

Başlangıçta size efekt, ton, delay ve bir sürü saydığınız şey lazım değil. Olsa da düzgün şekilde ses çıkartamazsınız.

Kalitesinin önemi yok. Amfi alın. Ses çıksın yeter.

Başlangıçta size efekt, ton, delay ve bir sürü saydığınız şey lazım değil. Olsa da düzgün şekilde ses çıkartamazsınız.

Kalitesinin önemi yok. Amfi alın. Ses çıksın yeter.
Hocam doğru söylüyor, bana da söylemişti ama ben bir gaz ile amfi aldım. Doğru düzgün ses çıkarmaya çalışıyorum. Parmakları tam notalara oturtamıyorum, diğer parmağım öbür tele değiyor filan efendim o yüzden bu tavsiyelere kulak verin bence

Geri
Yukarı