3000-4000 TL'ye kamerası iyi telefon önerisi

Bütçe
3000-4000

Cikslove

Centipat
Normalde POCO X3 NFC alacaktım, çok övülüyordu ama bazı yerlerde kamerası kötü dendi. O yüzden başka telefon almayı düşünüyorum ama doğru düzgün telefon bulamadım. Çok oyun oynamıyorum, en fazla 1-2 defa indirip oynadıktan sonra silerim. Pilin 1 gün dayanması benim için yeterlidir. Kamerası ve video özelliği iyi olması benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kamera olarak Oppo reno 4 sizin için güzel bir tercih olacaktır.
Belki M51'e de bakabilirsiniz net 2-3 günü çıkarır.(ama tank gibi cihaz aklınızda bulunsun)

Son düzenleme:

Normalde POCO X3 NFC alacaktım, çok övülüyordu ama bazı yerlerde kamerası kötü dendi. O yüzden başka telefon almayı düşünüyorum ama doğru düzgün telefon bulamadım. Çok oyun oynamıyorum, en fazla 1-2 defa indirip oynadıktan sonra silerim. Pilin 1 gün dayanması benim için yeterlidir. Kamerası ve video özelliği iyi olması benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.
İPhone se2020 derim nokta.

iPhone 7 satıp Samsung M51'e geçtim şarjı oyun oynasam bile 2 gün gidiyor.
7000 mAh batarya ve kameraları bayağı iyi.

Geri
Yukarı