3000-4500 TL arası iPad tavsiyesi

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Bu tableti özellikle oyun için alacağım. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi iPad bandında tablet tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece oyun oynamak ve video izlemek için kullanacağım.
Not: 128 GB diye işlemcisi kötü vs. olan tabletler önermeyin, bana 64 GB yeterlidir. Tek istediğim oyun için bir tablet.

Bu tableti özellikle oyun için alacağım. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi iPad bandında tablet tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece oyun oynamak ve video izlemek için kullanacağım.
Not: 128 GB diye işlemcisi kötü vs. olan tabletler önermeyin, bana 64 GB yeterlidir. Tek istediğim oyun için bir tablet.
Bu arada konuyu yanlış kategoriye açmışsınız.

Anlamadım. Cümleniz çok karışık lütfen daha anlaşılır bir cümle kurar mısınız?

iPhone kategorisinde seçtim çünkü Apple kategorisi yoktu. Ayrıca iPhone kategorisinin açıklamasında tüm Apple ürümlerini kapsar yazıyordu. Neyse onu geçelim de siz öneri yapar mısınız?

Epeyde 5000 TL olarak Apple seçtiğimizde en yüksek puanlı tablet. Ekteki gibi gözüküyor ama yine de karar sizin.
1595714586751.png

Epeyde 5000 TL olarak Apple seçtiğimizde en yüksek puanlı tablet. Ekteki gibi gözüküyor ama yine de karar sizin.
Eki Görüntüle 623598

Hocam teşekkürler, sanırım son kararım bu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı