3000-4500 TL kulaklık önerisi

Sıkıntı yok usta galiba nova 4 almayacak gibiyim çünkü SteelSeries'in Engine yazılımında da çok sorun var save basıyorum kaydetmiyor PC'ye reset atmak zorunda kalıyorum.

Neye save basıyorsunuz hocam?

Nova 4'te Bluetooth yok ama Type-C olduğu için mobil cihazlara takılıyor.

"Ses seviyesini ayarlayın, oyun sesinin dengesini düzenleyin ve chatmıx ile sohbet edin, kendi sesinizi kapatın, aramalara yanıt verin ve Bluetooth düğmesiyle eşleştirin. Hepsini oyundan çıkmadan bir çırpıda yapabilirsiniz."

Var hocam, ben de yok biliyordum.

@wrâithx hocam 3.499'a düşmüş bir şans verin bence.

Son düzenleme:

"Ses seviyesini ayarlayın, oyun sesinin dengesini düzenleyin ve chatmıx ile sohbet edin, kendi sesinizi kapatın, aramalara yanıt verin ve Bluetooth düğmesiyle eşleştirin. Hepsini oyundan çıkmadan bir çırpıda yapabilirsiniz."

Hocam kendim kullanıyorum nova 4'ü Bluetooth yok.

Çok alma taraftarı değilim usta teşekkürler ilginiz için

Bu arada G733 önermem arkadaşımda var şarjı 1 gün gitmiyor.

Hocam bende arada kaldım Teknosa'daki Arctis 7+ ı alacaktım fakat stoku bitmiş. G733 alayım dedim ama onda kronik arızalar çok deniyordu neye karar kılmıştınız siz.

Yeni konular

Geri
Yukarı