3000₺ hazır sistem tavsiyesi

yakupdursun

Femtopat
Daha fazla  
3K param var internet üzerinden hangi hazır PC'yi almalıyım, monitör klavye mouse dahil? Oyun için PUBG ve ETS 2 MP için.

Son düzenleyen: Moderatör:
3K param var internet üzerinden hangi hazır PC'yi almalıyım, monitör klavye mouse dahil? Oyun için PUBG ve ETS 2 MP için.
APU sistem tavsiye ederim, birkaç ay ve ya yıl içinde ekran kartı takarsınız ama o zamana kadar dediğiniz oyunları rahatlıkla kaldırır. Çoğu oyunu ayarları düşürerek oynarsınız.

Kardeşim al benim sistemin benzeri, R5 3400G APU gibi düşün neredeyse R5 3400G o sisteme yakın. Gidip R3 APU tenekelerine para vereceğine adam gibi makineye ver. 2600TL'ye almıştım şimdi biraz değiştirip güzelleştirip 3000TL'ye satıyorlar.

Kardeşim al benim sistemin benzeri, R5 3400G APU gibi düşün neredeyse R5 3400G o sisteme yakın. Gidip R3 APU tenekelerine para vereceğine adam gibi makineye ver. 2600TL'ye almıştım şimdi biraz değiştirip güzelleştirip 3000TL'ye satıyorlar.

APU almak daha mantıklı hem aynı performansı verecek hem de ilerde iyi bir ekran kartı alıp bu sisteme 10 kat fark atacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı