3000 Lira Ekipman Dahil Bilgisayar Toplama

Oyun oynayacaksan 900 tl yi o islemciye verene kadar, 300 tl civarina ryzen 1200 ve 700 tl ye rx 570 dusunebilirsin. Boylece oyunlari 1080p high medium ayarlarda 60 FPS oynayarak monitorunun ozelliklerinden faydalanabilirsin.

Kardeşim bende bilgisayar alıyorum Ryzen 3200G var sence ram kaç olmalı bütçemi aşıyor 8 olsa zararı olurmu ? Cevaplarsan sevinirim
8+8 olursa çok çok iyi olur. Tek başına 8 olursa oyunlarda biraz düşük performans alırsın. İdareten bir süre kullanabilirsin ama bütçen olduğunda en kısa zamanda aynı ramden bir tane daha 8 GB ekle.

Oyun oynayacaksan 900 tl yi o islemciye verene kadar, 300 tl civarina ryzen 1200 ve 700 tl ye rx 570 dusunebilirsin. Boylece oyunlari 1080p high medium ayarlarda 60 FPS oynayarak monitorunun ozelliklerinden faydalanabilirsin.
darboğaz olmuyormu?

darboğaz olmuyormu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben denemedim ama olacağını sanmıyorum. 2400g daha güçlü bir işlemci. İlerde para biriktirir güzel bir GPU alırım diyorsan onunla devam et.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı