3000. Mesajım ve bilgilendirme

Hocam 2 kere @Jira'yı etiketlemişsiniz
2 kere sevmiş demek ki beni, ilk görüşte kalmamış iş. :D

Hadi diğer hakkımı sana veriyorum, seni mi kıracağım.

Son düzenleme:
@184424 en azından tuzlu çekirdeğini dün yedin :p

Böyle oluyor ya. 2 hafta önce böyle biriyle atistim. PC ile PS4'u karşılaştıran bir insanimsi mahlukat. Bana hala PC güçlü diyor.

Psikopata bak. Bende onu kudurtmak için PS Ex. Oyunları attım. Daha fazla kudurdu. En sonunda göz ardı ettim. Engelledim.

Bugün de 4 kişi engelledim. Yanlışım varsa düzelteyim. Ama yoksa beni düzeltmeye çalışanı ben düzeltirim. Olmuyorsa engeller geçerim.

Sende öyle yap. Ama son kez bi çekirdekcitlayandayilar.png ile birlikte çekirdek citlataydin :/

Sitedeki üyeler yüzünden forum terk edilmemeli. Uğraşmak istemiyorsan göz ardı et onların mesajlarını görmezsin en azından. Sitedeki bilgisizlerin her dediğini kafaya takarsan burada idare edemezsin zaten. Bu tipler beni bile bıktırdılar, eskisi kadar aktif olamıyorum, bazı bölümlere musallat olduklarından dolayı o bölümlere bile yazamaz olduk bunlar yüzünden ama halen forumda takılmaya devam ediyorum. @Jira arkadaşımızın dediği gibi kalite çok düştü, ben de böyle düşünüyorum. Bizim de yavaş yavaş forumu bırakma vaktimiz geldi diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı