3000. Mesajım ve bilgilendirme

Azzığını iyi ayarla. Yolda sıkıntı çekmeyesin.
@184424 en azından tuzlu çekirdeğini dün yedin :p

Böyle oluyor ya. 2 hafta önce böyle biriyle atistim. PC ile PS4'u karşılaştıran bir insanimsi mahlukat. Bana hala PC güçlü diyor.

Psikopata bak. Bende onu kudurtmak için PS Ex. Oyunları attım. Daha fazla kudurdu. En sonunda göz ardı ettim. Engelledim.

Bugün de 4 kişi engelledim. Yanlışım varsa düzelteyim. Ama yoksa beni düzeltmeye çalışanı ben düzeltirim. Olmuyorsa engeller geçerim.

Sende öyle yap. Ama son kez bi çekirdekcitlayandayilar.png ile birlikte çekirdek citlataydin :/
E PC güçlü değil mi?

Son düzenleme:
Helal olsun hocam. Ne demek. Sizi özleyeceğiz.

Sen gidersen biz ne yapacağız? @184424

KV'nin Tony Stark'ı kalbimizin baş tacı, nur içinde yat!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Beni etiketlediğinizi yeni gördüm çok teşekkürler beni de hatırladığınız için yeniyim ama böyle kendimi görünce garip ve mutlu hissettim. Hocam kesinlikle haklıısnız ortam iyice bozdu ama sizi özleyeceğiz, komik konularda güldürürdünüz, yardımcı olurdunuz. Sizi burada hakkı yenen değerli bir kişi olarak anımsayacağım.

Benim de görünce mutlu olduğum birisiydi. @184424 şu an çevrimiçiysen ve özel değilse ayrılma nedenini tam olarak anlatır mısın? O fazlalıkları boşver. Burada onlarca hayranın var :(
Giderken çok kararlıydı, geçmişimden bile sileceğim yazmış. Göreceğini sanmıyorum. :(

Geri
Yukarı