3000 MHz 16 GB RAM ve Anakart Tavsiyesi

yigitorneek

Hectopat
Arkadaşlar RAM ve anakarta ihtiyacım var. RAM fiyatları neyse de, anakart için bu frekansı kaldıracak, RAM'leri 3000 MHz'de sorunsuz çalıştıracak anakart tavsiyesi istiyorum. Anakart için bütçe 400-500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki donanımın ne olduğunu bilmeden tavsiyeler verilmeye başlanacaktır ki bunlar size faydadan çok zarar verebilir. Amd mi kullanıyorsunuz İntel mi, işlemciniz nedir bunları bilmeden bellek neyse de anakart tavsiyesi söz konusu olamaz.

Elinizdeki donanımın ne olduğunu bilmeden tavsiyeler verilmeye başlanacaktır ki bunlar size faydadan çok zarar verebilir. Amd mi kullanıyorsunuz İntel mi, işlemciniz nedir bunları bilmeden bellek neyse de anakart tavsiyesi söz konusu olamaz.
İşlemcim i7 8700, ekran kartım GTX 1070ti.

Corsair Vengance 16GB 3000 MHz DDR4'ü önerebilirim. Fiyatları 1.100 TL civarında değişkenlik gösteriyor ki, ben de aynı RAM'i kullanıyorum gayet performanslı ve güzel bir ürün. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı