3000 MHz ve 3200 MHz RAM beraber çalışır mı?

kiremithuseyin

Hectopat
Daha fazla  
Bende 3200 MHz'lik Crucial RAM var.
Yanına 3000'lik aynı model RAM buldum, kendi RAM'imi 3000'e çekip ikisini stabil şekilde kullanabilir miyim?

Hocam kullanılmasa çok daha iyi olur çünkü riskli.
Evet çok riskli ben 2 yıl önce 3600 mhz ram ile 3200 mhz ram birlikte kullandım. Tayvan gizli servisi tarafından kaçırıldım ve 2 yıldır beni isteğim dışında silikon madenlerinde köle olarak çalıştırıyorlar. Kardeşim ne riski var söyler misin çok merak ettim ? Bir riski yok çünkü...

Evet çok riskli ben 2 yıl önce 3600 mhz ram ile 3200 mhz ram birlikte kullandım. Tayvan gizli servisi tarafından kaçırıldım ve 2 yıldır beni isteğim dışında silikon madenlerinde köle olarak çalıştırıyorlar. Kardeşim ne riski var söyler misin çok merak ettim ? Bir riski yok çünkü...

Maksimum stabilite sorunu yaşatır.

Evet çok riskli ben 2 yıl önce 3600 MHz RAM ile 3200 MHz RAM birlikte kullandım. Tayvan gizli servisi tarafından kaçırıldım ve 2 yıldır beni isteğim dışında silikon madenlerinde köle olarak çalıştırıyorlar. Kardeşim ne riski var söyler misin çok merak ettim? Bir riski yok çünkü...

Geçen farklı RAM yüzünden tartışma açan bir üyenin sadece yeni RAM'i taktıktan sonra BIOS unun açılmadığından bahsetmişti tabii siz bilirsiniz yine de alınabilecek risk değil.

Geçen farklı RAM yüzünden tartışma açan bir üyenin sadece yeni RAM'i taktıktan sonra BIOS unun açılmadığından bahsetmişti tabii siz bilirsiniz yine de alınabilecek risk değil.

Bu bir risk midir? Şu ana kadar Overclock yaparken en az 100-150 kere siyah ekranda kalmışımdır. Çipler birbirleriyle uyumsuzsa görüntü gelmeyebilir fakat zararı yoktur. Crucial benzer çipler kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı