3000 TL 1ms 144Hz 2K monitör tavsiyesi

Turan Özdemir

Hectopat
Arkadaşlar monitör alacağımda çok kararsız kaldım. Yardım eder misiniz?

AMD Ryzen 5 3600X
Gigabyte 2070 Gaming OC

Sistemim böyle. 2K 1ms 144 Hz monitör arıyorum. Oyun için alacağım. Çok kararsızlıklar içerisindeyim.
Bu monitöru düşünmüştüm ama çok büyük olması biraz düşündürdü. Sizce rahatsızlık verir mi?
3.000 lirayı aşmayacak şekilde başka önerisi olan var mı peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitör alacağımda çok kararsız kaldım. Yardım eder misiniz?

AMD Ryzen 5 3600X
Gigabyte 2070 Gaming OC

Sistemim böyle. 2K 1ms 144 Hz monitör arıyorum. Oyun için alacağım. Çok kararsızlıklar içerisindeyim.
Bu monitöru düşünmüştüm ama çok büyük olması biraz düşündürdü. Sizce rahatsızlık verir mi?
3.000 lirayı aşmayacak şekilde başka önerisi olan var mı peki?

Büyük ekran seviyorsan ve FPS tarzı oyunlar oynamıyorsan, senin attığın monitörü alabilirsin.

31,5" çok büyük, 27" gayet ideal. Bulabildiğim model bu:
144
31,5" çok büyük, 27" gayet ideal. Bulabildiğim model bu:
Aslında fena değilde şimdi 31.5 neredeyse aynı özellikli monitör 500 lira daha ucuz bundan acaba fiyat olarak daha uygun bi monitör bulunabilir mi ?
Büyük ekran seviyorsan ve FPS tarzı oyunlar oynamıyorsan, senin attığın monitörü alabilirsin.
Pubg cs go ve lol gibi oyunlar oynuyorum aslında. 31.5 kesinlikle büyük olur mı ?

32 inch kullanıyorum. Yakından kullanacaksan gerçekten büyük. İstersen Samsung CHG70 27'' olana bakabilirsin. İstediğin özellikler var ve VA panel. 3 bin TL'yi biraz aşar ama.

144

Aslında fena değilde şimdi 31.5 neredeyse aynı özellikli monitör 500 lira daha ucuz bundan acaba fiyat olarak daha uygun bi monitör bulunabilir mi ?

Pubg cs go ve lol gibi oyunlar oynuyorum aslında. 31.5 kesinlikle büyük olur mı ?
Bu oyunlar için 2K 144Hz gereksiz. Sonuçta bu oyunlarda yüksek FPS hedefleniyor. 1080P 144Hz almalısınız. Bütçem çok derseniz 240Hz'lere bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı