3000 TL 2. el PC önerisi

Bütçe
3000
Anakart: ASUS P5G41T-M LX
İşlemci: Intel Xeon X5460
Ekran kartı: HP RX460 2 GB
RAM: Kingston 2 GB DDR3 1333MHz
Depolama: Mld 120GB SSD
Depolama 2: Samsung 320GB 7200RPM HDD
Kasa: SuperPower Black ATX
Güç kaynağı: SuperPower 350W
İşlemci soğutucusu Snowman M200 kule tipi bir de böyle var 2200 bu da

Bunu alayım o zaman kasa eskimiş kasa gondermeyecek fiyattan düşecek kargoyuda kendisi karsilacakk

Bunu alayım o zaman kasa eskimiş kasa gondermeyecek fiyattan düşecek kargoyuda kendisi karsilacakk
Dolandırılmaya çok müsaitsiniz, uzak yerlerden alışveriş yapacaksanız sahibinden paramgüvende gibi uygulamalar ile alın. Tanıyıp etmediğiniz insana alacağınız şeyi görüp denemeden para atmak anlamsız.

RX 570 4 GB X FX 8350'li bir sistem toplayabilirsiniz bence. FX 8350 600TL maksimum vereceğiniz para olsun. RX 570'IDE, 1400 1500 civarlarında bulursunuz.

Bence de teker teker toplamak daha iyi ama nerede olduğu bağlı bölgeye göre.

İstanbul'da oturmuyorsanız, parçaları ucuza düşürme şansınız az.

Doğru genelde hep Anadolu tarafına yakın ortalarda veya doğuda oluyor satanlarda.

Bunu alayım o zaman kasa eskimiş kasa gondermeyecek fiyattan düşecek kargoyuda kendisi karsilacakk.

Yakınlarda internet Cafe falan varsa bir bak pazarlık yapmayı dene elinden geleni yapmaya çalış bence.

Doğru genelde hep Anadolu tarafına yakın ortalarda veya doğuda oluyor satanlarda.

Yakınlarda internet Cafe falan varsa bir bak pazarlık yapmayı dene elinden geleni yapmaya çalış bence
öyle yerlerds genellikle sistemler yorulmuş oluyor diye biliyorum

Ekran kartı 60 işlemci 70-72 arası OC ile kullanıyormus

Öyle yerlerds genellikle sistemler yorulmuş oluyor diye biliyorum.

Evet öyle benimki mesela ama gayet tam performans alıyyorum şu anda ben bu bilgisayarı aldığım yerdekiler yenilendi ful o zamanlar iyiydi ama bu sistem biraz da olsa.

Ekran kartı 60 işlemci 70-72 arası OC ile kullanıyormus.

Hepsinde değil OC ama yani fiyat biraz daha düşük olsun sağlam olsun istiyorsan oradan bakacaksın ürününe ben hep piyasaya göre değerlendiririm ama işte elindekinin değerini bilirsen daha iyisini elde edebilirsin fiyatlar uçacak yani ben olsam internet Cafe'den alırım ne kadar yorgun olursa olsun benim için oyun açıyor mu açıyor tamamdır istediğimi oynuyorsam sorun değil.

1672262834694.png

Ekran kartı boştayken sıcaklık değeri bu OC yokken.

Ekran kartı 60 işlemci 70-72 arası OC ile kullanıyormus.

Yani internet Cafe'ye bence sen bir sor yakında varsa. Buraya yaz olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı